Elisa blogi

Uhiuus Elisa Elamus: mida põnevat on leida uuest digiboksist?

Elisa tuli turule täiesti uue TV- ja voogedastusteenusega, kuhu lisandus juurde mitmeid ägedaid funktsioone. Uus Elisa Elamus on sinuga igal pool ja igas seadmes ning sisu on rohkem kui kunagi varem. Vaatame üle, mida Elamus nüüd pakub. 

Mis siis uut on?

Elamuses on saadaval täiesti uus keskkond, kasutajakogemus ning sadu kanaleid otse- ja järelvaatamist. Meelelahutust pakuvad ka Google, Viaplay ja Amazon. Lahendus toimib Android platvormil, toob kasutajani visuaalse meelelahutuskeskkonna ja pakub 4K sisu koos HDR pilditäienduse ning Dolby Digital helivorminguga.

Uue teenusega jõudis turule ka Elamuse digiboks, mis teeb nutikaks iga televiisori. Nimelt kasutab digiboks Androidi operatsioonisüsteemi, tänu millele saab Play poest laadida alla erinevaid rakendusi ja isegi mänge. Digiboks toetab ka Google Chromecasti, mis edastab telerisse juhtmevabalt kas telefonist või sülearvutist erinevat meediat. 

Kaasa tuleb ka uus nutikas pult, mis toimib Bluetoothiga ehk sina saad juhtida teenust ilma otsenähtavuseta. Puldil on vahetatavad esipaneelid, taustavalgustus ning isegi häälkäskluste funktsioon. 

Kinoelamus koju kätte 

Praegusel ajal on mõistlik vältida avalikke paiku ja teha oma toimetamisi kodus. Aga ega filmielamus seetõttu saamata jää! Kinno ei peagi minema, kui märulimöll, romantilised komöödiad ja muud ägedad filmid videolaenutusega koju kätte tulevad. Uues Elamuses on saadaval lai valik uusi hitte ja vanu klassikuid. Vaata siit, millist filmi õhtul kodukinos vaadata soovid.

Avastamisrõõm lastele

Unarusse ei ole jäetud ka pere pisemad, keda ootab terve maailmatäis just lastele mõeldud multikaid, saateid ja filme ning lisaks 9 laste telekanalit. Menüü on nii lihtne, et selle kasutamisega saab hakkama iga põngerjas.

Mitmekesine Huub Lisaks videolaenutusele, TV teenusele ning lastenurgale pakub Elisa ka laia valikut seriaale ja filmivalikut läbi oma Huubi keskkonna. Huubist leiad tundide viisi põnevaid seriaale ja Elisa originaalsarju, mida mujalt näha ei saa. Valida on üle 200 eesti- ja välismaa filmi vahel, mida saad vaadata kas telerist või nutiseadmest. Huubi saab tellida ka täiesti eraldiseisvalt või soovi korral sellele TV-paketile hiljem juurde lisada.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.