Elisa blogi

Unisteks hommikuteks ja kodusteks õhtuteks: mis filme ja seriaale sel nädalavahetusel kindlasti vaadata?

Elisa Filmimaailm, Seriaalimaailm ja Videolaenutus täienevad pidevalt uute filmide ning seriaalidega. Soovitame selleks nädalavahetuseks parimaid palasid, et kodused õhtud või unised hommikud mööduksid hea meelelahutuse seltsis.

Svingerid

Eesti filmil on head ajad ja viimasel ajal on hakanud lisanduma ka mitmeid tempokaid komöödiaid, mis rahvast naerutavad. Üheks selliseks on film “Svingerid”, kus on tegu suhete rägastiku, seksi, uute katsetuste, taaskohtumiste, uute kohtumiste ja veel paljugi muuga. Kõige heas mõttes tüüpilisem suhtekomöödia, kus miski ei lähe nii nagu võiks. Osades säravad meie oma andekad näitlejad Elina Purde, Elina Reinold, Jan Uuspõld, Ago Anderson, Ivo Uukkivi, Sten Karpov ja Jekaterina Novosjolova. Kindel valik nädalavahetuse filmiõhtuks!

BBC Horizon

Elisa Seriaalimaailmast leiab palju põnevikke, draamasid, suhtekomöödiaid ja ulmekaid. Kui te aga veel kursis ei olnud, siis anname teada, et lisaks eelnevale võib sealt leida ka dokumentaale ja teaduslikke seriaale, mis on sama põnevad! Üheks selliseks sarjaks on “BBC Horizon”, kus erinevad osad räägivad erinevatel maailma ja inimkonda puudutavatel teemadel nagu nt kliimamuutus, kosmosekoidik, päikesesüsteemi saladused jne. Huvitavat vaatamist ja kaasa mõtlemist jagub seal küllaga.

Oceani kolmteist

Filmimaailmast soovitame seekord vaadata vana head, nüüdseks juba klassikaks saanud, “Oceani kolmteist” põnevikku, kus Danny Ocean’i kamp tuleb kokku veel viimaseks rööviks. Seekord aitavad nad sõpra, keda tüssab Las Vegase edukaim hotellipidaja. Et härrale õppetund anda, plaanivad nad tema kasiino puhtaks teha! Danny Ocean’i rollis saame endiselt ka selles filmis näha George Clooney’t ja tema kambajõmmideks on Brad Pitt, Matt Damon ja paljud teised tuntud Hollywood’i staarid. Hotellipidaja rollis näeme Al Pacinot.

Pähklipureja ja neli kuningriiki

Fantaasiamaailm, printsessid, valitsejad, kuningriigid, maiustustemaa, võlurid ja maagia. See kõik kõlab just sellisena, mida ühest korralikust Disney kogupere fantaasiafilmist leida võiks. Ja siinkohal te ei eksi – kõike seda ja veel palju muudki võib näha uues maagilises seiklusfilmis “Pähklipureja ja neli kuningriiki”, mille leiate meie videolaenutuse uute filmide kaustast. Filmis seikleb noor neiu Clara kummalises paralleelmaailmas, kuhu ta satub salapärse laeka võtme otsinguil. Selles maagilises paigas kutsutakse teda printsessiks ning see maa jaguneb neljaks kuningriigiks, kus viimases on troonil kardetud hirmuvalitseja.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.