Elisa blogi

Vaata ise järgi: need oli Elisa videolaenutuse ühed enimvaadatud filmid eelmisel aastal

Eelmine aasta pakkus vaatajatele mitmeid uusi ja ägedaid linateoseid. Lisaks heale seriaalvalikule pakkus kvaliteetset vaatamist ka videolaenutus. Kõige vaadatum film 2021. aastal oli “Tenet”, kuid populaarseks osutusid ka lastele mõeldud animafilmid.

“Tenet”

Kindlasti aitas ulmeseikluse nõnda suurt populaarsust tagada fakt, et linateost filmiti muughulgas ka Tallinnas. Christopher Nolani ulmefilmi tegevus leiab aset lisaks reaalmaailmale ka paralleelses universumis, kus kõik liigub tagurpidi.

Filmi peategelaseks olev eriüksuste agent mõistab alles peale omanäolist sündmusteahelat, et tema on valitud maailma päästma. Pusletükke kokku pannes peab ta vaenlaste rünnakuid tõrjuma ja samal ajal aru saama, kuidas asju korraga reaalsuses ning väljaspool seda lahendada.

“Mehe raev”

Põnevusfilm, kus peaosas teeb kaasa märulistaar Jason Statham. Tema kehastada on peategelane, kes esmapilgul millegi erilisega oma kolleegidele rahavedamisega tegelevas ettevõttes silma ei paista.

Kui aga mees näitab oma oskusi takistades rahaauto röövi, satub muidu tagasihoidlik ja vaoshoitud töömees tähelepanu keskmesse. Mis on aga tema tegelikud motiivid ning lõplik eesmärk, selguvad sellele järgnevate sündmuste käigus.

“Trollid 2”

Populaarse muusikafilmi teine osa, kus väikesed laulvad trollid alustavad uusi seiklusi.

Trollid avastavad endalegi üllatuseks, et on ka veel teisi trollihõime, kes igaüks on pühendunud erinevale muusikastiilile.

Selleks, et maailma kõige halvemast päästa, tuleb neil omavahel jõud ühendada. Kas sellest lõpuks ka kasu on, vaata juba filmist.

“Käpapatrull”

Populaarse multika kutsad on saanud oma filmi ning Elisa videolaenutuses on see olnud tõeline hitt.

Ryder koos oma sõpradega peab vastu astuma kurjale linnapeale. Neile tuleb appi ka leidlik taksikoer Liberty, kellega üheskoos sukeldutakse enneolematusse seiklusesse, et linna tulevik kurjade jõudude käest päästa.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.