Elisa blogi

Vaata kohe: 3 ägedat filmi ja seriaali, mida peaksid sel nädalavahetusel nautima

Praegune aeg soosib tubaseid tegevusi ning parim viis selleks on teleri taha istuda ja mõni hea film või seriaal ära vaadata. Elisa Huubist ja Videolaenutusest leiad nii kodu- kui ka välismaiseid linateoseid, mida kohe vaatama saad hakata.

Seiklusmärul “Tenet”

Kindlasti on kõik kuulsast filmist midagi kuulnud, sest päris suur osa linateosest filmiti just Eestis. Ainuüksi juba sellepärast tasub filmile pilk peale heita.

Muidugi pole see aga ainsaks põhjuseks. Christopher Nolani põnevas ulmemärulis tuleb peategelasel võidelda maailma ellujäämise nimel. Lisaks reaalmaailmale tuleb aga osalistel sukelduda tundmatusse paraleelmaailma ning keerukaid olukordi lahti harutada mitte ajas rändamise teel, vaid inversiooniga.

“Lahutus Eesti moodi” uus hooaeg

Draamasari “Lahutus Eesti moodi” valiti 2020. aasta Eesti filmi- ja teleauhindade galal parimaks telesarjaks ning nüüd on Elisa Huubis teise hooaja üheksa esimest osa vaatamiseks valmis.

Kui esimesel hooajal kemplesid peaosalised õnnetu kooselu üle, mis päädis lahutusega, siis uuel hooajal on sündmused võtnud uue pöörde. Omavahelistes suhetes kannapöörde teinud Aksel ja Laura peavad nüüd pulmaplaane, kuid kõik ei kulge nii libedalt kui arvata võiks.

Lisaks peaosalistele Jan Uuspõllule ja Liina Vahtrikule saab uuel hooajal seriaalis näha ka Ülle Kaljustet, Loore Martmat ning Ragne Pekarevi.

Kodumaine põnevussari “Tulejoonel”

Elisa originaalsari “Tulejoonel” räägib loo 57-aastastest Jan Sommerist, kelle karile jooksnud eraelu ja peresuhete rägastik paneb mehe tegema plahvatusohtlikke kuritegusid.

Pommimeest asub püüdma noor kaitsepolitsei uurija, kuid ülesanne pole kergete killast.

Peaosa mängib sarjas Marko Matvere, uurijana astub üles Kaspar Velberg ning lisaks teevad sarjas kaasa Sten Karpov, Liis Lass, Saara Pius ja teised tuntud näitlejad.

Hetkel on Elisas käimas ka kampaania, kus kõik huvilised saavad Elisa Huubi teenust proovida esimesel kuul kõigest 1 euro eest. Huubiga saad liituda kiirelt ja mugavalt Elisa kodulehe kaudu.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.