Elisa blogi

Vaata koomilisi stseene komöödiasarja “Alo” filmimisest

Vaadates kõiki neid koomilisi stseene ja hirmnaljakaid tegemisi, tekib tahes-tahtmata küsimus, kuidas näitlejad suudavad nii tõsimeeli oma rollides püsida? No ega nad tegelikult alati ei suudagi, ole sa nii professionaalne kui tahes.Foto: Kanal 2 Facebooki konto kuvatõmmis

Eesti viimaste aastate parima ja vaieldamatult naljakaima seriaali “Alo” teise hooaja kümme osa on eksklusiivselt vaadatavad Elisa Huubis. Kellel esimene hooaeg veel vaatamata, siis lisaks uutele on ka kõik eelnevad osad Huubist kättesaadavad.

Armastatud komöödiaseriaal “Alo” elab kaasa Škodasid müüva autoesinduse igapäevaelule. Peategelase, Tõnis Niinemetsa kehastatud automüügimehe Alo elu on üks katkematu koomiliste juhtumiste jada. Seriaali esimene hooaeg võeti vaatajate poolt soojalt vastu ja uus tõotab tulla veelgi naljakam.

Seriaali näitlejate seltskond on tipptasemel, alates Priit Võigemasti kehastatavast juhist Viljost, vendade Priit ja Märt Piuside Pambergitest, Uku Uusbergi Guidost kuni Saara Nüganeni Leelo ja Külliki Saldre võimuka koristajamutini välja. Naer pisarateni on garanteeritud.

Lisaks astuvad sarjas üles Reimo Sagor, Liis Lass, Rein Pakk, Linda Kolde ja uue tulijana ooperilaulja Reigo Tamm. Sarja režissöör on Mikk Jürjens, produtsent Karl Kermes.

Vaadates kõiki neid koomilisi stseene ja hirmnaljakaid tegemisi, tekib tahes-tahtmata küsimus, kuidas näitlejad suudavad nii tõsimeeli oma rollides püsida? No ega nad tegelikult alati ei suudagi, ole sa nii professionaalne kui tahes. Kui nimed lähevad sassi ja tekst meelest või juhtub mõni muu fopaa, siis on naer kiire tulema ja nii võib minna mitu duublit enne, kui taas joonele saadakse. Juhtub aga “Alo” uuel hooajal palju ning naerda saab palju ja pisarateni. Olgu öeldud, et üllatuskülalisena teeb episoodilise rolli üks kuulus Eesti olümpiavõitja. 

Sel sügisel jõuavad  “Alo” kümme uut osa ka Kanal 2 ekraanile. Kes seni ei malda oodata, saab osad Elisa Huubis ära vaadata või lasta ennast naerutada bloopers’i videotel.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.