Elisa blogi

Viis romantilist filmi, mille saatel teed juua ja teki all kaisutada

Mis võiks olla veel parem kui võtta aeg maha ning kallima või lähedastega nautida romantilist filmiõhtut. Kui aga filmi pole veel välja valitud, tuleb appi Elisa videolaenutus.

“Emma.”

Tegu on Jane Austini uusekraniseeringuga, kus vaataja saab pilgu heita 19. sajandi Inglismaa maa-aadlike ellu.

Romantilise komöödia peategelane Emma Woodhouse on  üleskasavanud maalilises Highbury külas rikka pere võsukesena. Igavuse peletamiseks on noor naine võtnud omale kohaliku kosjasobitaja ameti, et sündmustevaeseid argipäevi vürtsitada.

Olles äsja mehele pannud oma guvernandi, ootab ees uus koskasobituse saaga, mis aga nii ladusalt ei kulge kui esmapilgul paista võiks.

“Teine võimalus”

Maya, keda kehastab romantilises komöödias Jennifer Lopez, on 40-aastane naisterahvas, kes oma eluga ummikusse on jooksnud. Teades, et oma praegusel töökohal takistab ametiredelil ülespoole ronimast kõrghariduse puudumine, peab naine midagi ette võtma.

Elukogenud ja kiire taibuga Maya peab mängu panema kõik oma oskused, et elus teine võimalus saada.

“Päike on ju samuti täht”

Kohalik poiss Daniel ning Jamaicalt pärit neiu Natasha kohtuvad juhuslikult linnakära keskel.

Esimesest silmapilgust armunud paari õnn võib aga jääda üürikeseks, sest neiu peret ootab riigist välja saatmine juba samal päeval. Noored teevad selle nimel kõik, et armumisest midagi enamat kujuneks, kuid aeg pole neile armuline.

“Gloria Bell”

Töökale ja energilisele naisele kohaselt täidab Gloria päevi stressirikas kontoritöö ning öötunde ennastunustav tantsupõrandate kulutamine.

Ühe õhtu muudab aga eriliseks kohtumine tundmatuga, kes naise rinnus armuleegi sütitab. Kas ootamatust suhtest võib midagi tõsist tulla, kui samal ajal on vaja selgusele jõuda iseenda identiteedis ning klaarida suhteid perekonnaga.

“Hinga”

Tõestisündinud lool põhinev linateos räägib dramaatilise ja sooja loo Robin ning Diana Cavendishi katsumustest.

Seiklejatest paar saab tragöödi osaliseks, kui kõigest 28-aastane Robin peab lastehalvatuse tõttu olema aheldatud voodi külge. Kõigest paar kuud elamislootust saanuna ei takista see aga paaril täisväärtuslikku elu edasi elada.

Naise kaksikvendade ja ning tuttava leiutaja abil hüljatakse haiglamüürid ning asutakse mööda ilma ringi reisima.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.