Kinoarmastus

Kuidas käia 10 korda kinos nii, et maksad vaid 7 pileti eest?

Foto: Patrik Tamm

Üks paratamatus kinos käimise juures on kinopileti ostmine. Kuu lõpp on käes, ja tahaks mõnda uut ja ägedat filmi vaadata, aga järgmise kuu palk pole veel üle tulnud. Kuidas säästa raha ja nautida rohkem kinoelamusi? CINAMONi kino pakub lahenduseks vautšereid.

Mis on piletivautšerid ja vautšerpakid?

Vautšerid on kogum CINAMONi kinoelamusi, mida saad hiljem kino kodulehel või kohapeal kinokassas konkreetse filmi ja seansi piletiks vahetada. Piletipakid tulevad erinevas hulgas kinoelamustes – näiteks 5, 8 ja 10 kinoelamusena. Kino nautimiseks valid aja sina – olgu see esmaspäeva hommikuharmoonia või laupäevaõhtune meelelahutus – vautšer kehtib igal ajal. Lisaks on CINAMONi vautšerite juures parim nende hind.

Nimelt ei maksa näiteks 10 vautšeriga piletipakk 10 kinopileti hinda, vaid on hulga soodsam, seega säästad kokku kuni 30%. See tähendab, et sina saad osta endale sobival hetkel kohe 10 odavat piletit ning siis järk-järgult otsustada, milliseid filme, kus, millise kvaliteediga ja millal vaadata soovid.

Oma vautšeri saad kinopiletiks võluda Tartus CINAMON TASKUs, Tallinnas T1 keskuse CINAMONis või CINAMON KOSMOSe võimsas IMAX saalis. Soovi korral saad kord ühes kinos ja kord teises käia – ikka selle järgi, kus sulle parajasti sobilik seanss on!

Kingiidee filmifännile

Vautšer piletipakid on ka suurepärane kingiidee ühele tõelisele filmifännile. Mis saab olla veel parem, kui järgnevad nädalad-kuud kingitud kinoelamustest rõõmu tunda? Eriti, kui tegemist on võimsa filmiaastaga nagu seda 2019 on, kus on raske valida, millist filmi võtta, millist jätta.

Sünnipäev, koolilõpp, isadepäev – ei olegi tarvis enam mööda kaubanduskeskust ringi joosta, piisab hoopis CINAMONi kodulehele või lähimasse kinokassasse suundumisest, et sealt filmidest inspireeritud disainiga vautšeripakk soetada ja sellega filmirõõm lähedasele edasi kinkida. Elamused on kõige parem kingitus!

CINAMONi vautšerid on alati kaunilt kujundatud. Foto: Patrik Tamm.

Kinovautšerid püsivad värskena 6-10 kuud, seega saab kingisaajast sõber käia kinos just siis, kui talle sobib, või haarata kaasa sinu ja veel grupi sõpru ning vautšeritega kõigi piletid lunastada. Seega on suur tõenäosus, et vautšereid kinkides ka ise mõne oodatud kassahiti koos sõbraga kinolinal ära näed ja kingirõõmust osa saad.

Tasku keskuse CINAMONis (ja veebilehel) saab soetada ka tudengivautšereid, mis ongi mõeldud just tudengitele tudengisõbraliku hinnaga. Ikka selleks, et Tartu tudengielu edendada ning õppimise vahele üks lõõgastav kinoskäik pikkida.

Lisaks kinoelamusele – joonistussessioon?

Vautšeri formaat annab kinol võimaluse kombineerida lisaks kinopiletile veel üht-teist põnevat. Näiteks CINAMON T1 kinos saab filmielamuse koos joonistussessiooniga. Esimeseks katsetuseks on filmi “X-MEHED: TUME FÖÖNIKS” teemaline modelliga joonistussessioon 7.06 – vautšereid vaata siit.

Seega, hoia kinopiletitelt mõnuga kokku ja osta vautšerid näiteks sõbraga kahepeale. Naudi eriti ägedaid kinoelamusi või tee filmisõbrale parim võimalik kingitus.

Uuri vautšerite kohta veelgi lähemalt siit:

CINAMON jagab siin kino telgitaguseid, kaasab kinoelamustesse ja hoiab pilgu kuumimatel kinouudistel.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.