Kinoarmastus

Tähelepanu, daamid! Teid ootab kinos tõeline VIP-õhtu

Foto: Allar Mehik

Daam, see glamuurne õhtu on mõeldud just sulle! Jäta mees koju, haara sõbrannad kaasa ja tule kinno, et nautida võimsa naistefilmi esilinastust ja Buduaari poolt pakutavaid ootamatuid üllatusi.

CINAMONi Buduaari naisteõhtul saab just sinust punase vaiba kõige säravam VIP. Õhtu algab juba tervitusjoogi ja salapärase üllatusega, milleks võib olla näiteks uus ja huvitav sisu sinu meigikotti, Buduaari aastatellimus või midagi muud ja salapärast, sest miks saaks olla parem, kui jalutada kinost välja millegi meeliülendavaga, millele lisandub mõistagi unustamatu filmielamus?

Naisteõhtul on lauad kaetud hea-paremaga. Foto: Allar Mehik

Igal naisteõhtul toimub ühe võrratu naistefilmi esilinastus, mida õnnelikel külastajatel on võimalus näha CINAMONis esimestena. Naiste seltskond toob kinno ka eriti mõnusa energia – täpselt nagu muidu naistefilmidest näeme! Koos naerdakse, nutetakse ja elatakse igal võimalikul moel kaasa filmi peategelastele.

12. juuni naisteõhtul saame kaasa elada supernaiste Rebel Wilsoni ja Anne Hathaway tegemistele filmis “Preilid petised”. Film räägib kahest võimukast naisest, kes näitavad koha kätte neid halvasti kohelnud meestele. Seega tasub kindlasti kinno tulla, sest superlõbus õhtu Rebeli, Anne ja oma sõbrannadega on garanteeritud!

CINAMONi Buduaari naisteõhtu on ka ideaalne võimalus kutsuda välja oma parim sõbranna või sõbratar, keda sa juba pikalt näinud ei ole. Kinkige endale üks eriline kinoelamus, laske ennast hellitada ja tundke end tõeliste tähtedena.

Foto: Allar Mehik

Ära jää koju, vaid suundu Naisteõhtule, et ühel õhtul mõnusalt lõõgastuda ja nautida kõike, mida kino pakkuda saab: CINAMONi kinode arhitektuuriliselt läbimõeldud New Nordic Interjöörilahendus soosib igati ka kergemat üleslöömist. Niiet haara julgelt kapist kleit ja kingad ning võõpa huuled punaseks!

Naisteõhtut saad nautida:

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.