Laser

“Laser” hoiatab: Ettevaatust, kodukeemia!

Niimoodi ilma kaitsevahendideta ei tohi vannitoale kindlasti läheneda.

Puhastusvahendite rohkus poes võtab silmad kirjuks. On põrandapesuvahend, on WC-puhastusvahend, on mööblipesuvahend, on klaasipesuvahend ja siis veel üldpuhastusvahend ning palju muud. Pritsi vaid peale ja plekk ongi läinud. Vähemalt reklaamis.

Vaata “Laseri” esmaspäevast lugu siit!

Tegelikult see nii lihtne ikkagi ei ole kui reklaam lubab. Ja vähe sellest, et asi ei tööta – kogu see keemia teeb hoopis palju halba. Sinu tervisele.

“Teeb täpselt sama välja, kas suitsetad 20 sigareti päevas või kasutad kodus pritspudeliga puhastusvahendit,” hoiatab Puhastuseksperdi juhataja Helge Alt ja selgitab: “Sa pritsid selle keemia laiali ja hingad selle lihtsalt endale sisse.”

Nii ei tohi Alti sõnul ilma kaitsevahendideta mingil juhul väikeses vannitoas dušikabiini puhastades kõiki kohti poes leiduva kraamiga täis pritsida. 

Kas tõesti peab vannituba koristades kandma maski ja prille nagu käsib peenike kiri pudelil või õnnestub “Laseril” teha ise täiesti naturaalne puhastusvahend valmis teha, näeb juba täna õhtul kell 20:00 TV3s.

Marii Karell toob iga nädal vaatajani päevakajalised persoonid ja nutikad teemakäsitlused, mis avavad inimesi ning teemasid üllatavast vaatenurgast.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.