Laser

Täna “Laseris”: Ole esimene, kes näeb Eesti kõige vingeimaid tuttuusi VR-lahendusi

Vaata videost, kuidas on hõljuda 300 meetri kõrgusel õhus!

Kõrvaltvaataja jaoks on virtuaalsust nautiv inimene muidugi veidi naljakas vaatepilt.

Mis tunne on tooliga ümber Teletorni lennata? Või hõljuda taevas justkui sajanditagune leiutaja oma esimese lennumasinaga? Tänaõhtune “Laser” näitab vastvalminud kõige ägedamaid Eesti VR-elamusi, mida saad juba kahe nädala pärast ise proovima minna.  (Vaata lugu siit!)

 “Laser” toob esmakordselt vaatajani novembris avatava Tallinna Teletorni virtuaalreaalsuse, kus kõik saavad ise oma peas proovida, mis tunne on tooliga ümber Teletorni lennata. 

“Kunagi enne pole inimene saanud Teletorni sellise nurga alt vaadata,” kirjeldab virtuaalreaalsuse spetsialist Rein Zobel lennukogemust ja lisab: “Unustad ikka ära, kus sa füüsiliselt viibid.” 

Tõenäoliselt on VR-teletorn üks Eesti ägedamaid lahendusi, mis virtuaalreaalsusega siin üldse tehtud on. Kuid Teletorn pole kaugeltki ainuke, mis lähiajal uudseid ja ägedaid elamusi pakkuma hakkab. 

Lennusadamas avatakse juba vähem kui kahe nädala pärast Proto keskus, kuhu tuleb kokku 10 virtuaalreaalsuse lahendust. Tänasest “Laserist” näeb, mida Proto endast kujutama hakkab. Pilet Protosse hakkab täiskasvanule maksma 12 eurot, alla 6-aastased lapsed saavad tasuta sisse.  

Millised on Eesti kõige uuemad virtuaalreaalsuse lahendused ja mida ägedat veel VR-prillidega teha saab, näeb juba täna õhtul TV3 saates “Laser”.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses