Laser

Yoko Alender soovitab: need raamatud aitavad!

Sleep Solution õpetas Yokole, kuidas õigesti magada.

Eilses “Laseris” rääkis Riigikogu liige Yoko Alender, kuidas läbipõlemine ta nii kaugele viis, et ta lausa EMOsse sattus korduvalt. Lisaks konkreetsetele teadveloleku ehk mindfulnessi harjutustele, mis Yokot suvel aitasid, sai ta palju abi ka raamatutest.

Burnout: The Secret to Solving the Stress Cycle

Stressirohkel ajal aitas Yoko sõnul just see raamat teda kõige rohkem. Raamat on kirjutatud naise perspektiivist ja selgitab, miks naised kogevad läbipõlemist teisiti kui mehed. Lisaks annavad autorid Emily ja Amelia Nagoski lugejale lihtsad, kuid siiski teadusel põhinevad nipid, mis aitavad naistel stressi maandada ning elada õnnelikumana.

288-leheküljeline pehmete kaantega raamat maksab Apollos 14,95.

The Sleep Solution: Why Your Sleep is Broken and how to Fix it

Unetuse puhul leidis Yoko abi Ameerika neuroloogi W. Chris Winteri raamatust. Autori sõnul ei aita unetuse puhul Internetist leitud nipid ja trikid, vaid tuleb lugeda tema raamatut, et aru saada, mis probleemid sul täpselt on ning kuidas neid kiirelt ja efektiivselt ka lahendada.

Seega, kui sa ei saa öösiti magada, oled päeval pidevalt väsinud ja plaanid juba täna apteeki unerohtu minna ostma, siis mine hoopis Amazoni veebipoodi ja telli 16,05 euro eest raamat, mis sind sellest kõigest päästab.

Kuidas aga igapäevaselt oma elus rohkem kohal olla, et pidev ülemõtlemine hulluks ei ajaks, saab õppida vaadates “Laseri” pikemat intervjuud Yoko Alendriga siit.

Marii Karell toob iga nädal vaatajani päevakajalised persoonid ja nutikad teemakäsitlused, mis avavad inimesi ning teemasid üllatavast vaatenurgast.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.