PÖFFi blogi

Late Night Comedy: mine naudi kõige absurdsemat PÖFFi sisu, mida sel aastal pakutakse

Kui PÖFF Shorts on jätnud mõnel vaatajal veel mingi tšakra avamata, siis lubab PÖFF, et musta huumori ja absurdiga pikitud Late Night Comedy viib selle töö lõpule.

Kui Briti lühimängufilm „Koobas” paneb naised kaklema surnud mehe pärast (kes võib-olla ei olegi surnud), siis „Gnuu” pakub ühele saksa prouale ehk veelgi äärmuslikemaid elamusi Aafrika safaril. Milliseid täpselt, jäägu hetkel saladuseks.

Programm poleks täiuslik ilma India dokumentaalkomöödiata „Tungrus”, mille peategelaseks on linnakorteris elav kukk, või Ingmar Bergmani ihuhädadest pajatava joonisfilmita „Jutukas kasvaja”. Kirsiks tordil on aga veel üks osa Ungari absurdi- ja vägivallaseeriast „Candide seiklused – hirmuvalitseja”.

Programmi üks eestvedajatest Heinrich Sepp selgitas, et lühifilme tasub vaatama minna peaasjalikult neil, kes peavad lugu heast absurdist ja mustast huumorist.

“Valikus on mängu-, dokumentaal- kui animafilmidest koos nii madjari psühhedeelia kui Mumbai tõsielukoomika. Olenevalt inimesest saab programmist kas kõhutäie naerda või vähemalt pika rahuloleva muige,” lisas ta.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.