PÖFFi blogi

PÖFF müüb soodsa hinnaga pileteid

Pimedate Ööde filmifestivali seanssidele saab alates tänasest osta erakordselt soodsa hinnaga pileteid – ainult viie euro eest.

Esimest korda festivali ajaloos toimuv piletite soodusmüük kestab kolm nädalat, 18. oktoobrist 10. novembrini.

Miski ei tohi saada takistuseks, et PÖFFile tulla – kõige vähem kõrge piletihind,” ütlesfestivali tegevjuht Mikk Granström.

Tänasest on viie euro eest müügil debüütfilmide võistlusprogrammi piletid, 25. oktoobrist ka põhivõistlusprogrammi ja 1. novembrist ülejäänud võistlusprogrammide piletid. Pileteid saab osta ainult Tallinna seanssidele. 8.–10. novembrini on soodushinnaga müügil kogu PÖFFi programm nii Tallinnas kui Tartus. Pärast seda maksab tavapilet 8 eurot ja sooduspilet 6.50.

Soodushinnaga piletid on müügil Piletilevis, alates 8. novembrist ka PÖFFi piletikeskustes.

Lähiajal jõuab müügile ka neli uut Hundipassi: 6 pileti pass hakkab maksma 28 eurot, 16 pileti pass 70 eurot, 36 pileti pass 125 eurot ja toetaja pass 200 eurot. Iga seansi kohta saab välja võtta kaks piletit. Oma passi saavad ka PÖFF alafestivalid Just Film ja PÖFF Shorts. Passe saab osta ainult PÖFFi kodulehekülje vahendusel.

2018. aastal maksis Eestis kinopilet keskmiselt 5,7 eurot, Tallinnas 6,2 eurot. Tallinna suurimas kinos Coca-Cola Plaza on tavapileti hind nädalavahetusel sõltuvalt saali mugavusastmest 8.70–10.90. PÖFFi tavapilet on viimased neli aastat maksnud 8 eurot.

Pimedate Ööde filmifestival leiab aset 15. novembrist 1. detsembrini.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.