PÖFFi blogi

PÖFFi filmisoovitus: köitvad draamad, millest leiab ka killukese huumorit

Foto: PÖFF.

Draama ja komöödia on kaks täiesti erinevat žanri, mis on ajapikku filmides üha rohkem omavahel põimuma pandud. Kui otsid filmidest südantsoojendavaid lugusid, kuhu on lisatud killuke huumorit, siis need PÖFFil linastuvad filmid on sulle. 

„Luhtunud pulmaöö”

Iisrael 

Režissöör Talya  Lavie

„Luhtunud pulmaöö “ on tempokas romantiline komöödia, mille ankruks on kaks elavat ja dünaamilist näitlejatööd.

Pruut ja peigmees saabuvad pulmaööl luksuslikku pruutpaari sviiti. Kui pruut Eleanor aga avastab, et tema tulevane abikaasa on pulmadeks oma endiselt tüdruksõbralt sõrmuse kingiks saanud, järgneb suur tüli. Üheainsa öö jooksul on paarike sunnitud seisma silmitsi endiste kallimatega, mahasurutud kõhklustega ja nende eludega, mida nad otsustasid selja taha jätta. 

„Soovide nimekiri”

Hispaania 

Režissöör Álvaro Díaz Lorenzo

Eva kohtab Carmenit haiglas keemiaravi protseduuri käigus. Neist saavad sõbrad ja tuju üleval hoidmiseks soovitab Carmen Eval kirja panna kolm soovi, mida ta kindlasti tahaks täide viia. Sellest nimekirjast saabki alguse südamlik seiklus, mis viib vaataja Sevilla linnast Maroko kõrbesse, ja ka vanglatrellide taha. Koos Eva parima sõbranna Mariga võtavad kolm naist ette reisi, et teha teoks kõik need hullud asjad, millest nad on alati unistanud.

Soovide nimekiri“ on eluline ja liigutav – killuke päikest pimedasse novembriõhtusse. 

Õhtusöök Ameerikas”

USA 

Režissöör Adam Carter Rehmeier 

Simon peidab end politsei eest. Üks tagasihoidlik, kuid samas isemeelne tüdruk pakub talle pelgupaika. Kui aga Patty saab teada, et tundmatu on tema lemmik punkbändi laulja, omandab juhuslik kohtumine uue varjundi. Noored lähevad koos teekonnale, kus selgub, kas täiesti erinevatel inimestel leidub siiski ühisosa.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.