Alex ja Nic (eriti vaimukas ja sümpaatne Daisy May Cooper) kallistavad, naine läheb rongile, mees avaldab armastust. Uksed sulguvad, kuid Alex jääb nööpipidi nende vahele. Nicil ei õnnestu teda kuidagi päästa. Alex hukkub rongirataste all.
Järgmises stseenis vedeleb Nic diivanil, vaatab televiisorist (ja süües) suvalist rämpsu ja uurib, kas poeg Ollie on näinud nende kassi mister Miaowgit. Too omakorda tuletab meelde, et on aeg teele asuda. On koolipäev.
Ollie on eriti lahe tegelane: kui Eesti sarju vaadates paneb lapsnäitleja tihtipeale nina krimpsutama või piinlikkusest silmi pööritama, siis 14aastasel Lenny Rushil kukub kõik väga loomulikult, sundimatult välja. Kuigi selles peremudelis on ta võtnud täiskasvanu rolli, näiteks rahustab ta Nici maha, kui see pikalt naabrinaist Lucyt kirub, mõjuvad tema repliigid alati ootamatult.
Absurdne huumor
Huumor jookseb muidugi tihtipeale täiesti radari alt. Kui mootorsõidukil (ja puusaliigese düsplaasiat põdev) Ollie juba kooli poole sõidab, hüüab Nic talle veel järele: “Mida sa vastad, kui küsitakse, miks hilinesid?” Ja poeg ütleb: “Mu jalad valutasid.”
Suurepärane tegelane on ka ülidramaatiline ja õhku ahmiv koduabiline Viv, kes saabub Nici juurde puhtas meeleheites, rääkides detailselt ja pikalt, kuidas ta faasanile otsa sõitis (“Ja siis ta nokk oli selline … See oli üks mu elu hirmsamaid kogemusi.”). Vestlus, mida Nic korduvalt lõpetada üritab, jõuab lõpuks palve lugemiseni, et faasani hing rahu leiaks.
Sõpradeta üksik Nic veedab päeva – seni, kuni Viv kööki koristab – surnuaias Alexi haua juures pingil pikutades ja tõsielusarjale kaasa elades (“Jumal küll, viska see vein talle näkku!”), kuni telefonil aku tühjeneb. Ja aeg-ajalt kummitavad Nici pildid juhtunust.