E-sport

3 paljulubavat Eesti “Counter-Strike’i” mängijat, kellest sa veel kuulnud ei ole

Robin Koolile ja teistele parimatele Eesti "CS:GO" mängijatele on oodata tublit järelkasvu.Foto: kuvatõmmis

Eesti “Counter-Strike’i” mängijatest rääkides tulevad paljudele ilmselt esimesena silme ette sellised nimed nagu ropz, HS, shokz ja supra. Kohalike e-sportlaste järelkasv on aga samuti tugev. Pöörame pilgu mängijate suunas, kes ei ole veel nii tuntud. 

Lisaks “CS:GO” arendaja Valve’i ametlikele serveritele saab oma mänguoskusi proovile panna ka kolmanda osapoole platvormidel. Üheks selliseks platvormiks on laialdaselt populaarne Faceit.

Eesti “CS:GO” vaieldamatutele tippudele suudavad edukalt konkurentsi pakkuda ka vähem tuntumad kaasmaalased. Toome välja kolm perspektiivikat Eesti “CS:GO” mängijat, kes on Faceit keskkonnas märkimisväärseid tulemusi saavutanud. 

Jaanek “zfx” Rits 

21-aastane Jaanek “zfx” Rits hoiab hetkel Faceitis eestlaste edetabelis teist kohta. Hetkel kuulub Rits Eesti e-spordi organisatsiooni Levadia eLions koosseisu.

Ritsi suuremate saavutuste sekka kuuluvad Levadia koosseisus saavutatud esimene koht Optibeti “CS:GO” turniiril ning teine koht Telia Eesti Open turniiril. 

Foto: HLTV

Egerti “Ekuuu” Kiisk

Egerti “Ekuuu” Kiisk on eestlaste Faceit paremusjärjestuses neljandal kohal. Kõigest 19-aastane Kiisk teenib leiba Araabia Ühendemiraatide organisatsioonis Yalla eSports.

Tema suurimad võidud pärinevad turniiridelt Baltic Masters Season #4 ja Telia Eesti Open #1, mõlemad turniirid lõpetati teisel kohal. Toona mängis Kiisk veel Eesti meeskonnas NoSurrender.

Alvar “consss” Rämman

Alvar “consss” Rämman mängib hetkel Taani poolprofessionaalses meeskonnas Peak Esport. Rämmani suuremad saavutused on teine koht turniiril Baltic Masters Season #4, esikoht võistlusel TalTech e-Sport 2019 ja hõbedakoht turniiril Telia Eestsi Open #1

Enne Taani tiimiga liitumist mängis Rämman Eesti meeskondades DJAEVELS ja NoSurrender. 

Foto: HLTV
Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.