E-sport

Algas registreerimine Baltikumi-ülesele “FIFA” turniirile, kus võib võita uhke 4K teleri

Mängi virtuaalset vutti ja võida võimas telekas.Foto: LG

Rubriiki toetab

Elektroonikafirma LG korraldab koostöös GOEXANIMO-ga välja Baltikumi-ülese “FIFA20″/”FIFA21” turniiri LG OLED FIFA Baltic Cup.

Turniiri finaalmängud leiavad aset 29. novembril. Peaauhinnaks on spetsiaalselt mängimiseks loodud LG OLED 48-tolline CX-seeria teleri.

LG OLED FIFA Baltic Cup finaali pääsemiseks ja uue teleri nimel võistlemiseks peavad mängijad esmalt tõestama ennast kvalifikatsioonimängudes, võites ühe kuuest kvalifikatsiooniturniirist.

Igas Balti riigis toimub kaks kvalifikatsiooniturniiri – üks Xbox One platvormil ja teine ​​PlayStation 4 platvormil. Kokku mängitakse kõigis kolmes Balti riigis kuus turniiri.

Kvalifikatsioonimängudel osalemine on kõigile mängijatele tasuta. Turniirid toimuvad 9. novembrist 19. novembrini ja registreeruda saab igale kvalifikatsioonile kuni eelneva päeva kella 23:59-ni. Maksimaalne osalejate arv igas kvalifikatsioonis on 256 mängijat.

Kvalifikatsioonimängudes võisteldakse mängus “FIFA20”, mis mängitakse nii Xbox One ja PlayStation 4 platvormidel, formaadiga “Double Elimination Best-of-One”. Turniirile registreeruda ja täpsete reeglitega tutvuda saad siin.

Xbox One’i kvalifikatsioonimängude ajakava:

·         Läti – 9-10. november

·         Eesti – 10-11. november

·         Leedu – 11-12. november

PlayStation 4 kvalifikatsioonimängude ajakava:

·         Läti – 16-17. november

·       Eesti – 17-18. november

·         Leedu – 18-19. november

Turniiri finaalmängudesse jõuavad kvalifikatsioonimängude võitjate seast kuus parimat. Finaalmängu formaadiks on “Best-of-One Round-Robin group stage”, kus mängitakse välja nii suurfinaal kui ka kolmanda koha mäng.

Finaali pääsenud mängijad saavad turniiri ajaks ligipääsu “FIFA21-le”. Väärt auhindu jätkub mitte ainult osavõtjatele, vaid ka pealtvaatajatele.

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.