E-sport

“Call of Duty: Mobile’i” miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiril saab osaleda ka Eestis

Auhinnad on uhked, kuid konkurents saab kahtlemata olema tihe.Foto: Activision

30. aprillil algab mobiilimängu “Call of Duty: Mobile” miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiri eelvoor. Ka Eesti mängijad saavad enda oskused proovile panna.

Suurturniiri eelvoorud toimuvad 30. aprilli ja 24. mai vahele jäävatel nädalavahetustel ning osaled saavad kõik, kes on mängus jõudnud vähemalt Veteran tasemele.

Igal nädalavahetusele antakse mängijatele võimalus kaasa teha kümnes otsustavas mängus, mille jooksul võib muuseas võita ka erinevaid kosmeetilisi uuendusi. Kui nende kümne mänguga suudetakse kokku koguda vähemalt 80 punkti, pääseb mängija edasi turniiri teise vooru.

Reeglid on karmid ja mängimiseks abivahendeid kasutada ei tohi. See tähendab, et keelatud on hiired, klaviatuurid, puldid ja nutiseadme monitoriga ühendamine. Kui turniiri korraldajad teisiti ei otsusta, siis peab mängima puutetundlikul ekraanil.

Teise vooru kohta veel palju infot jagatud ei ole. On teada, et edasijõudnud üksi enam mängida ei saa ja vaja on moodustada meeskonnad. Turniiri kohta loe rohkem siit.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.