E-sport

“CS:GO” fännid saavad täna kaasa elada kolme Eesti mängija lahingutele

Robin "ropz" Kool räägib avameelselt enda karjäärist ja Mousesportsi käekäigust.Foto: HLTV

“CS:GO” sõpradel tuleb täna kiire päev, sest virtuaalsele lahinguväljale jooksevad kolme Eesti e-sportlase tiimid.

Juba kell 13 lähevad lahinugsse AVEZ ja Nordavind, mille ridades mängib Eesti e-sportlane Kevin “HS” Tarn. See mäng toimub turniiri Nine to Five 3 raames ning e-spordiportaali HLTV kasutajad Nordavindile paraku võitu ei ennusta. Selle mängu striimimiseks leiad linke siit.

Kell 16 naaseb pärast pikka pausi lahinguväljale Eesti parima “CS:GO” mängija Robin “ropz” Kooli meeskond Mousesports, kui ESL Cologne 2020 Euroopa kvalifikatsiooniturniiri raames kohtutakse Natus Vincerega. Selle kohtumise vaatamiseks leiad linke siit.

Mousesportsil ei ole viimastel turniiridel hästi läinud ja suuremat edu ei ennustata ropzi tiimile ka täna. Kas Mousesportsil on veel üldse võimalik tõusta tagasi maailma tippude sekka, kus oldi aasta alguses? Loe meie analüüsi ja uuri järele.

Ja viimaks, kell 19 algab turniiril ESEA MDL Season 34 kohtumine CeX-i ja Movistari Ridersi vahel. Alles hiljuti liitus Movistar Ridersiga noor Eesti mängija Kristjan “shokz” Jakobson, kes võib täna isegi võidukalt päeva õhtusse saata.

Vähemalt sellisel arvamusel on HLTV kasutajad, kes Movistar Ridersile kindlat võitu ennustavad. Selle mängu vaatamiseks leiad linke siit.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.