E-sport

“CS:GO” sai uuenduse, mis muuhulgas muudab oluliselt Mirage’i ja Dust2 strateegiat

Dust 2 B pole enam kunagi samasugune.

“Counter-Strike: Global Offensive” sai eile õhtul hulgaliselt uuendusi, kusjuures kaks kõige ikoonilisemat kaarti Mirage ja Dust2 said täiendusi, mis muudavad nende strateegiat väga oluliselt.

Esiteks eemaldati Dust2 B-saidi hallil skybox, mis tähendab, et nüüd on võimalik sealtkaudu ka granaate kasutada, andes terroristitedele täiesti uusi võimalusi, kuidas B-saiti üle võtta.

Teiseks sai olulise uuenduse Mirage, mille mid’ile lisati akna alla pink, mis lubab sealt üksinda aknast sisse hüpata. Varem oli seda võimalik teha üksnes teise mängija abil. Ilmselt hakkame nüüd nägema hordide kaupa terroriste, kes sealt üritavad lähinädalatel sisse hüpata.

Lisaks lubab see pink ka paremini näha short’i ja catwalk’i. Enamgi veel, terroristide poolne ligipääs kaardi keskosale tõmmati laiemaks, nii et CT-del pole enam nii lihtne seda kinni suitsetada.

Uuendusi said ka Studio ja Train, viimase puhul on oluline vast see, et A-sidi puhul eemdaladti osaliselt skybox, mis annab jällegi terroristidele rohkem mänguruumi.

Täispikka uuenduste nimekirja saad vaadata siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.