E-sport

CS:GO superstaarid on rääkinud: “Mäng oli parem AUGita ja see on fakt.”

AUGi kasutamine on sel aastal hüppeliselt kasvanud.kaader videost

CS:GO professionaalid Gabriel “FalleN” Toledo ja Kristian “k0nfig” Wienecke” on näidanud üles oma pahameelt ja öelnud, et uus AUGi meta vajab suurt muutust.

CS:GO on tuntud kui lihtsa ja stabiilse mänguna ning mängijad pole muret tundnud suurte relvamuutuste üle … kuni praeguseni.

AK-47 ja M4 variatsioonid on juba ammusest ajast olnud rahvalemmikud, kuni hakati kasutama AUGi, kui selle relvahinda alandati. Kiiresti sai AUG professionaalse meta osaks ning tekitas suuri muutusi mängijate mängustiilis. Kuid kõik ei ole nii rõõmsad muutuste üle.

OpTic Gamingu äss k0nfig jagas omi mõtteid praeguse CS:GO meta kohta, öeldes, et mäng oli palju parem enne relvade muudatust: “CS oli parem AUGita. See on lihtsalt fakt.” Enne kui Brasiilia staar Falle, vastas sellele, et mängu ei ole nii taktikapõhine AUGi meta ajal, selgitades: “Mäng on palju rohkem sihtimispõhine kui enne. Ei saa kindlalt öelda, kas see on parem või halvem, aga kindlasti on see erinev.”

Kaks meest hakkasid arutama, et kuidas relva tasakaalustada ja missuguses kohas ta praegu on. k0nfig tõi välja, et kõige suurem probleem on kükitamise ajal laskmine, toodes välja: “Mulle ei meeldi kükitamine ja AUGi spray, nad peaksid selle aspektid muutma KREIGi sarnaseks, kuid jätma AUGi tugevuse.” FalleN vastas selle peale, et temal on mõtted otsa saanud kuidas AUGi tasakaalustada praeguses metas. “Fakt on see, et terroristide poolel on palju raskem ringi liikuda ja kille otsida, kuna avatud alades on eksimused surmavad.”

Kuid nad ei ole ainukesed mängijad, kellele praegune AUGi meta ei meeldi. FaZe Clani staarmängijal NiKol on sama arusaam.

Siiani pole olnud mingisugust indikatsiooni, et AUGile hakatakse niipea mingisuguseid muudatusi tegema. Seniks peame praeguse meta olukorraga leppima.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.