E-sport

Eesti CS:GO” äss suurturniiri eel: valmistumine on läbi, nüüd peab hakkama päriselt taset näitama

Kevin Tarni meeskond noppis Portugali suurturniirilt hõbemedali.Foto: HLTV.org

Rubriiki toetab

Coolbet Spordiennustus
Spordiboonus kuni 150 €
Lisainfo

Eesti ühe parima “CS:GO” mängija Kevin “HS” Tarni meeskonda ootab Portugalis peagi ees suurturniir Moche XL Esports 2019. Tarni sõnul on tiim võistluseks usinalt valmistanud ja mängijate vaim on valmis.

“Enne Portugali turniiri oli meie jaoks oluline mängida tiimina nii palju kui võimalik ning õppida kaarte paremini tundma. Online-mängud olid kasulikud harjutamiseks ja uute asjade proovimiseks või lisamiseks, väikeste muutuste tegemiseks,” selgitas Tarn Diktorile.

Tarni sõnul GamerLegioni mängumeeste siht selge: kuna treeningud ja ettevalmistumised on läbi, nüüd peab oma taset järjekindlalt näitama. “Praegu tahame keskenduda rohkem individuaalsele treeningule, et saada saavutada parim vorm ja panustada enda tiimile nii palju kui võimalik,” kommenteeris HS.

Üleeile toimusid GamerLegion viimased ettevalmistavad mängud Portugali suurturniiri, kui kohtuti Poola meeskondadega Virtus.pro ja x-kom. Virtus.pro suudeti võita skooriga 16-5, kuid x-komile vannuti alla seisuga 7-16.

Portugalis 15.-16. juunil toimuv Moche XL Esports 2019 “CS:GO” suurturniiri auhinnafond on eelmise aastaga võrreldes kasvanud 25 000 dollari võrra ja on tänavu 75 000 dollarit. Turniiri võitja viib koju 40 000 dollarit.

Lisaks GamerLegionile võtavad kuuemeeskonnalisest turniirist osa veel Saksamaa meeskond BIG, Brasiilia tiim FURIA ja Bulgaaria meeskond Windigo. Loo avaldamise hetkel on kaks osalevat tiimi veel teadmata — turniirile saab viis meeskonda kutsetega ning kuuenda koha saab endale Portugali “CS:GO” võistluse Worten Game Ring Master League’i kolmanda hooaja võitja.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.