E-sport

Eesti CS:GO ässa meeskond jäi Portugali suurturniiril teiseks

Kevin Tarni meeskond noppis Portugali suurturniirilt hõbemedali. Foto: HLTV.org

Rubriiki toetab

Coolbet Spordiennustus
Spordiboonus kuni 150 €
Lisainfo

Üleeile ja eile leidis Portugalis aset Moche XL Esports 2019 suurturniir, kust Kevin “HS” Tarni meeskond naasis hõbemedalitega.

Turniiri algus oli Tarni meeskonnal tugev. Esimeses playoff raundis astus GamerLegion silmitsi Portugali meeskonnaga OFFSET, kus portugallased vandusid Euroopa tiimile 2-1 alla. Esimeses parim kolmest mängu matšis võitis OFFSET 16:12, kuid järgnevatel raundidel tegi GamerLegion Portugali meeskonnale tuule alla 19:16 ja 16:4.

Teises playoff raundis läks madinaks Brasiilia meeskonnaga FURIA. See oli GamerLegionile lihtsam, kuna kolmandale mängule minema ei pidanud ja võideti brasiillasi 2-0 seisudega 16:11 ja 16:12.

Finaalis pooldasid kihlveokontorid kui ka fännid GamerLegioni võitu, kuid nüüd oli Ungari meeskonna Windigo kord säru teha. GamerLegionile tõmmati väga lihtsalt kott pähe ning Windigo tuli 2-0 võitjana välja, mängu skooridega 16:3 ja 16:8.

Poisid on pettunud ja vihased kaotusest. Sotsiaalmeedias kajastasid Kevin “HS” Tarn ja Adil “ScreaM” Benrlitom oma turniirijärgset jõusaali külastust, kus elati viha välja. Siiski lahkus GamerLegion 20 000 dollariga ja loodame, et HS-il läheb järgnevatel turniiridel paremini ja et juba varsti näeksime ka tema pea kohal karikat.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.