E-sport

Eesti e-sportlane on sunnitud koroonakriisi tõttu lahkuma “CS:GO” tippmeeskonnast

18-aastane Eesti "CS:GO" mängija Anton "supra" Tšernobai.Foto: HLTV

Eesti “CS:GO” mängija Anton “supra” Tšernobai lahkub maailma parimate “CS:GO” tiimide edetabelis 29. kohta hoidvast meeskonnast Gambit Youngsters, kuna koroonakriisist tulenevad reisipiirangud ei võimalda tal koos tiimikaaslastega treenida.

Gambit Youngsters on Venemaal baseeruv “CS:GO” meeskond, kuid 18-aastane Tšernobai elab Eestis. Koroonast tingitud reisipiirangud ei võimalda eestlasel praegu Venemaale reisida, et hakata harjutama 13. oktoobril algavaks suurturniiriks IEM New York.

Tšernobai ja Gambit Youngstersi teed lähevad ametlikult lahku alles nüüd, kuid tegelikult hõivas eestlase koha meeskonna esiviisikus juba augusti keskel Abay “Hobbit” Khasenov. Alates sellest ajast on Tšernobai olnud varumängija rollis ning ei ole suurematel võistlustel kaasa teinud.

Hetkel ootab Gambit Youngsters teistelt “CS:GO” tiimidelt Tšernobaile pakkumisi. Kuna meeskond viib keset hooaega läbi koosseisulise muudatuse, siis reeglitele vastavalt kaotatakse ka 20% käesoleval hooajal teenitud punktidest.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.