E-sport

Eesti e-sportlase juhitud tiim püüb täna miljoni dollarilise auhinnafondiga turniiril kõrget kohta

Kas Clement "Puppey" Ivanov suudab Team Secreti poolfinaali viia? Foto: Kotaku

“Dota 2” profitiim Team Secret, mida juhib Eesti edukaim e-sportlane Clement “Puppey” Ivanov, mängib täna suurturniiri MDL Disneyland Paris Major veerandfinaalis meeskonna OG vastu.

Team Secretit peetakse üheks maailma parimaks “Dota 2” meeskonnaks ning Pariisis on tõepoolest näidatud sellele tiitlile vastavat vormi. Mängitud on hästi ja juba on suudetud kindlustada koht turniiri esikuuikus. See tähendab, et juba on teenitud vähemalt 60 000 dollarit, sest just nii suur on 5. ja 6. kohale platseeruva meeskonna auhinnaraha.

Sellega ei plaani Team Secret siiski leppida. Täna kohaliku aja järgi kell 18:00 minnakse vastamisi meeskonnaga OG. Kuigi mõlemad tiimid on Pariisis hästi mänginud, siis peetakse Team Secreti koosseisu tugevamaks. Sellega on nõus ka kihlveokontorid, kus pea ühehäälselt ennustatakse võitu just Clement Ivanovi meeskonnale.

Fännid loodavad, et Team Secret suudab Prantsusmaal mängida kindlamalt, kui märtsis toimunud turniiril DreamLeague Season 11. Ivanovi meeskond oli selle turniiri suurfavoriit, kuid sellest hoolimata lahkuti võistluselt üllatavalt vara.

Clement “Puppey” Ivanov hoiab kõrget kohta ka 2018. aasta enimteeninud Eesti e-sportlaste nimistus.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.