E-sport

Eesti meeskond kaotas Baltimaade CS:GO turniiri finaalis leedukatele

Dust2-l suutsid eestlased kõige enam vastupanu osutada.

Nädalavahetusel toimus Baltic Masters Season 3 finaal Leedus, mille viiekaardilises finaaliheitluses läks vastamisi Eesti meeskond Wortex ja Leedu meeskond 1337huania.

Pingelises heitluses pidi kaotusega leppima kahjuks Eesti meeskond. Esimene kaart Train kaotati 16:9 ehk tunne oli pigem, et mängu ei saadud korralikult käima ning positiivse statistika peale suutis mängida ainult Marten “matup” Padama.

Teine kaart Dust oli juba tasavägisem ja suudeti pakkuda vastuseisu ning oli ka lootust ehk võit kaardilt koju tuua, paraku kaotati napilt 16:14. Statistika poolelt rohelises oli Marcus “KrassNer” Kangur.

Kolmandal kaardil ja kahjuks ka viimasel kaotati 16:11, ning sellega oli 1337huania meeskond viie kaardilise finaali võitnud. See tähendas, et Wortex pidi leppima Baltic Masters Season 3 finaalis teise kohaga ja auhinnarahaga 1117 dollarit, mis loodetavasti kattis kinni vähemalt sõidukulud Eestist Leetu.

Leedu meeskond 1337huania pistis kodumaa pinnal esimese koha eest taskusse 2233 dollarit. Kindlasti andis eelise 1337huania meeskonnale kodupublik, kuid ka statistikast on näha, et võitis seekord parem meeskond.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.