E-sport

Eesti parimal “Rainbow Six Siege’i” mängijal on olnud üliedukas aasta

Team Empire päras hiljutist võitu Raleighs. Petrishin näitab fotograafi ees püstist pöialt.Foto: GamingGrounds

Jevgeni “karzheka” Petrishin ei ütle Eesti e-spordifännile võib-olla nii palju kui Clement “Puppey” Ivanov või Robin “ropz” Kool, kuid tegu on mehega, kellel tasub silm peal hoida. Ainuüksi sel aastal on ta “Rainbow Six Siege’i” skeenel teinud suuri tegusid.

Venemaa meeskonna Team Empire’i ridades mängiva Petrishini tiim on alates aasta algusest võitnud kolm suurturniiri. Mais võideti Pro League’i 9. hooaeg, juunis pandi kinni Venemaa Major League’i 2. hooaeg ning mõne päeva eest nopiti esikoht ka USA-s toimunud Raleigh Six Majoril.

Pole ju üldse paha, eriti kui võtta arvesse, et Empire’i kõige nõrgem tulemus profiskeenel sel aastal on veebruaris Six Invitationalil saavutatud teine koht.

Sel mehel tasub silm peal hoida.Foto: Dot Esports

Petrishin oli Team Empire’i koosseisus võidukas ka eelmisel aastal, mil suudeti võita neli suuremat turniiri. Eestlane liitus meeskonnaga 2017. aastal ning pärast seda on Empire vaid ühel suurvõistlusel esikolmikust välja jäänud. Ülejäänud turniiridel on nopitud ainult poodiumikohti.

Selliste tulemuste valguses ei ole üllatav, et Petrishin oli kohal ka eelmisel aastal enim teeninud Eesti e-sportlaste esikümnes. Selle aasta rikkaimate e-sportlaste sekka ta veel ei mahu, kuid aastat on järele jäänud veel neli kuud. Rahu, ainult rahu.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.