E-sport

Eesti üks parimaid “CS:GO” mängijaid Kevin Tarn lükati ootamatult enda tiimi poolt kõrvale

Kevin Tarn loodab karjääri jätkata uues meeskonnas. Foto: HLTV

Rubriiki toetab

Coolbet Spordiennustus
Spordiboonus kuni 150 €
Lisainfo

Team GamerLegion ridades mänginud 22-aastane Eesti “CS:GO” äss Kevin “HS” Tarn sai hiljuti ebameeldiva üllatuse osaliseks. Ta arvati tiimi esiviisikust välja ja saadeti pingile ning tundub, et Tarni päevad GamerLegionis on lõplikult loetud.

Näib, et see liigutus tuli üllatusena ka Tarnile endale. Ta postitas Twitterisse, et sai juhtunust ootamatult teada ning ei ole hetkel enda “CS:GO” karjääris kõige paremas kohas. Tarn avaldas ka, et on avatud koostööpakkumistele Euroopa ja Põhja-Ameerika meeskondadelt.

Tarni esiviisikust välja arvamise taga võib olla paar erinevat põhjust. Esiteks võis hiljutine vigastus tema võimekust profitasemel mängida mõneti mõjutada. Teiseks soovib GamerLegion väidetavalt kokku panna ainult Rootsi e-sportlastest koosnevat meeskonda.

Kevin Tarn on profitasemel “CS:GO-d” mänginud alates 2015. aastast ning GamerLegioniga liitus ta käesoleva aasta kevadel. Tema viimase aja suuremateks saavutusteks GamerLegioni koosseisus on teine koht turniiril Moche XL Esports 2019 ja pronksikoht turniiril United Masters League Season 1.

Kevin “HS” Tarn rääkis mõne aja eest koos Robin “ropz” Kooliga professionaalse e-sportlase argipäevast ja kiirest elutempost.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.