E-sport

Ilma Robin “ropz” Koolita mänginud Mousesports kukkus “CS:GO” suurturniirilt välja

Ropz eelmises mängus Mousesportsi eest virtuaalsele lahinguväljale ei jooksnud.Foto: HLTV

Rubriiki toetab

Coolbet Spordiennustus
Spordiboonus kuni 150 €
Lisainfo

Eile jäi Robin “ropz” Kooli meeskond Mousesports “CS:GO” turniir ECS Season 8 kvalifikatsioonimängudes alla tiimile Virtus.pro ja kukkus võistluselt välja. Eestlane enda meeskonda esindada ei saanud ja raskustes oli ka Mousesportsi kapten.

Maailma parimate “CS:GO” tiimide edetabelis hoiab Mousesports hetkel 9. kohta, Virtus.pro paikneb 22. positsioonil. Mousesportsi võit näis kindel ja seda ennustasid ka e-spordiportaali HLTV külastajad.

Mousesportsile said saatuslikuks logistilised probleemid. Eestlane Robin “ropz” Kool ei saanud reisimisega seotud probleemide tõttu mängus kaasa teha, kuna tal tekkis raskusi hiljuti Türgis toimunud StarSeries i-League turniirilt tagasi jõudmisega. Ropzi asendas mängus Virtus.pro vastu rootslane Christopher “GeT_RiGhT” Alesund.

Eilne päev ei olnud lihtne ka Mousesportsi kaptenile, taanlasele Finn”karrigan” Andersenile. Tema lennuk maandus võistluskohas kõigest 30 minutit enne matši algust ja lisaks sellele vaevasid teda ka terviseprobleemid.

Meeskonnasiseste probleemide tõttu ei suutnud Mousesports eile Virtus.prole vastu seista ja pidi leppima kindla 2:0 kaotusega. Sellega sai ropzi meeskonna teekond ECS Season 8 turniiril ka läbi.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.