E-sport

Kurb nädal: kolm Eesti “CS:GO” ässa said oma meeskondadest kinga

Anton Tšernobai ja Kevin Tarn ei jätka Nordavindi koosseisus.Fotod: HLTV

Viimased päevad pole Eesti “CS:GO” profimängijatele kuigi helded olnud. Kui eelmise nädala lõpus teatas meeskond Movistar Riders, et Kristjan “shokz” Jakobson nende ridades enam ei jätka, siis eile sai avalikuks uudis, et laiali on läinud kogu Nordavind tiim, kus mängis kaks eestlast.

Hispaania juurtega meeskond Movistar Riders teatas laupäeval, et on otsustanud lahku minna kahest mängijast, kellest üks on Kristjan “shokz” Jakobson. Jakobson mängis tiimis napilt alla aasta, koos võideti mitu Hispaania turniiri ja aasta alguses saavutati meeskondade maailmaedetabelis 22. koht. Head tulemused ei jäänud kahjuks püsima ja suveks kukuti 66. kohale.

Jakobson ütles, et lahkumineku põhjus seisis eelkõige meeskonna tulemustes, kuid ta jätkab “CS:GO” mängimist ning otsib uut tiimi.

Kolmapäeval sai avalikuks, et Norra e-spordiklubi Nordavind ei jätka oma praeguse meeskonnaga ning kõik mängijad on vabad otsimaks uut tiimi. Meeskonnas mängis kaks eestlast: Kevin “HS” Tarn ja Anton “supra” Tšernobai. Praeguseks tundub, et tiim ei jätka samas koosseisus uue klubi otsimist.

Nordavindi meeskond püsis koos umbes pool aastat ja parimaks tulemuseks jäi Elisa Invitational võistluse teine koht, kus võideti 10 tuhat dollarit auhinnaraha.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.