E-sport

“League of Legendsi” loojate uus mäng on segu “CS:GO-st” ja “Overwatchist”

Tundub kuidagi tuttav...Foto: kuvatõmmis

“League of Legendsi” kodustuudio Riot Games kuulutas välja uue tulistamismängu, milles on kohal elemente nii “Overwatchist” kui ka “CS:GO-st”.

Hetkel veel ametliku pealkirjata mäng kannab hetkel nime “Project A”. Tegu näib olevat tempoka tulistamismänguga, millest Riot Gamesi loodab välja arendada järgmise suure tegija e-spordimaastikul.

“Overwatchi” meenutab eelkõige mängu kunstiline stiil ja erinevate oskustega tegelastele keskenduv mängumehaanika. Sarnaselt “Overwatchiga” on igal tegelasel unikaalsed võimed, mis annavad lahingus mitmesuguseid eeliseid.

Relvade ja kaartide ülesehituse osas meenutab “Project A” aga rohkem “CS:GO-d”. Väidetavalt toimub mängu tegevus lähitulevikus Maal, mistõttu ei ole relvaarsenal kõige futuristlikum ja utoopilisem.

“Project A” arendamisel on Riot Gamesi jaoks oluline online-mänge sageli painavate tehniliste viperuste seljatamine ning sohitegijate kiire mängust eemaldamine.

Veel ei ole teada, millal ja millistele seadmetele “Project A” ilmub. Riot Games lubas mängu kohta rohkem infot avaldada järgmisel aastal.

Riot Games andis äsja teada, et “League of Legends” jõuab järgmisel aastal konsoolidele ja nutiseadmetele.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.