E-sport

Maailma üks suurimad põllundustehnika tootjaid lõi enda professionaalse e-sporditiimi

Virtuaalsest põllundusest on saanud täiemahuline e-sport. Foto: United

Rubriiki toetab

Coolbet Spordiennustus
Spordiboonus kuni 150 €
Lisainfo

Põllundustehnikat tootev USA firma John Deere asutas e-spordimeeskonna, mis hakkab võistlema mängu “Farming Simulator” virtuaalspordivõistlustel.

John Deere’i tiim koosneb 7 Saksa virtuaalpõllundusentusiastist, kes lähevad esimest korda võistlustulle 27.-28. juulil toimuval FarmCon 19 turniiril.

Kuigi mängus “Farming Simulator 19” on John Deere’i tehnika juba olemas, siis väidetavalt plaanitakse virtuaalset masinaparki veel enam laiendada. See võib tähendada näiteks seda, et John Deere’i e-künnimehed vuravad võistlustulle bränditud traktorite ja kombainidega.

“John Deere’i e-spordimaastikule sisenemise põhjused on ilmselged,” selgitas firma kommunikatsioonijuht Ralf Lenge. “Esiteks on “Farming Simulator” atraktiivne nii põllundussektoris ja kaugemalgi. Lisaks sellele on John Deere’i tehnika mängus hästi vastu võetud ning tulevikus põimuvad digitaalne ja reaalne sfäär aina suuremal määral.”

“Farming Simulator 19” e-spordile orienteeritud mängulaad on juba praegu saadaval ja kõik soovijad saavad järele proovida, mida võistluslik virtuaalne põllundus endast kujutab. Juuli lõpus toimuva FarmCon 19 e-sporditurniiri auhinnafond on aga tervelt 250 000 dollarit. Öelge veel, et põllumajandus ei ole 21. sajandil tulus.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.