E-sport

Mis saab koroonaviiruse valguses Tallinna uuest e-spordiklubist?

Comma Gaming Arena avas uksed keerulisel ajal.Foto: Comma Gaming Arena Facebooki konto kuvatõmmis

12. märtsil avati Tallinnas uus e-spordiklubi Comma Gaming Arena, kus plaaniti pühapäeval korraldada esimene turniir. Sama päeva hilisõhtul kuulutati Eestis välja eriolukord, mis keelav avalikud üritused. Uurisime, kuidas uus e-spordiklubi tekkinud olukorras edasi tegutseb.

Pühapäeval pidi toimuma klubi esimene “CS:GO” turniir, kuid olude sunnil on praeguseks plaanid muutunud. Küll aga ei kavatse Comma Gaming Arena külalistele uksi sulgeda.

“Kahjuks jääb turniir ära, nagu ka kõik teised Eesti spordivõistlused,” kinnitab Diktorile Mihhail Kaplin, üks klubi eestvedajatest. “Klubi uksed jäävad hetkel avatuks, kuid paneme veelgi rohkem rõhku tehnika puhtusele ning pakume külastajatele vahendeid käte puhastamiseks.”

Ebavajalikke riske siiski ei plaanita võtta ning vajadusel ollakse valmis tulevikus ka ajutiselt uksi sulgema.

“Kuna olukord on hetkel üpris segane, siis võtame üks päev korraga. Kui näeme, et nakatanute arv tõuseb veelgi, sulgeme tõenäoliselt uksed seniks, kuni pandeemia haripunkt on möödunud,” selgitab Kaplin.

Comma Gaming Arena on Tallinna südalinnas asuv e-spordifännidele mõeldud klubi. Hindadest, avamisaegadest, teenustest ja pakutavast tehnikast saad lähemalt lugeda siit.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.