E-sport

Mousesports tõusis maailma suurima e-spordiorganisatsiooni edetabelis parimaks “CS:GO” tiimiks

Mousesports on tõusnud maailma parimate "CS:GO" tiimide absoluutsesse tippu.Foto: HLTV

Maailma kõige suurema e-spordiorganisatsiooni ESL-i pingereas on eestlase Robin “ropz” Kooli meeskond Mousesports tõusnud parimate “CS:GO” tiimide pingerea tippu.

Mousesports tõukas esikohalt Taani meeskonna Astralise ja troonib 1647 punktiga edetabeli tipus. Astralisel on punkte 1561, seega vahe esimese kahe meeskonna vahel on üsna napp. Pronksikohta hoiab 1323 punktiga Rootsi meeskond fnatic.

Kuigi tegu on uhke saavutusega, siis peab silmas pidama, et kõnealune pingerida pannakse kokku vaid ESL-i korraldatud võistluste tulemuste alusel. Mousesportsil aitas esikohale tõusta hiljutine võit turniiril GG.Bet ICE Challenge 2020, mille viis läbi ESL.

Eelmise aasta lõpul näitas Mousesports häid tulemusi veel mitmel ESL-i korraldatud võistlusel. Võideti cs_summit 5, ESL Pro League Season 10 ja “CS:GO” Aasia meistrivõistlused ning turniiril EPICENTER 2020 tuldi teisele kohale.

Täpsema ülevaate parimate “CS:GO” meeskondade hetkeolukorrast annab e-spordiportaal HLTV, mille pingerida pannakse kokku laialdasema info põhjal. Siin on Mousesports veel Astralise järel teisel kohal, kuid üsna napilt – 10. veebruari seisuga on taanlastel 941 punkti, Mousesportsil aga 847.

Kui ropzi tiim mängib ka tulevikus sama enesekindlalt kui viimase kahe kuu jooksul, siis võib esikoht ka HLTV edetabelis reaalsuseks saada. Kool mainis eelmise aasta lõpus, et 2020. aastal on just see üks Mousesportsi peamisi eesmärke.

Märksõnad: , , , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses