E-sport

Mousesports võitis järjekordse suurturniiri ja Robin “ropz” Kool valiti finaali parimaks mängijaks

Tundub, et aastal 2077 on Mousesports jätkuvalt supervormis.Foto: HLTV

Eesti “CS:GO” ässa Robin “ropz” Kooli kodutiim  Mousesports on sõiduvees. Pühapäeval võideti cs_summit 5 ja 61 500 dollarit, mis tähendab, et viimase kuu jooksul on Mousesports võitnud kolm suurturniiri.

Triumf cs_summitil ei tulnud Mousesportsile lihtsalt. Pühapäeval toimunud finaalis saadi vastaseks Prantsuse meeskond G2, kellele ei mindud vastu tavapärase koosseisuga.  Özgür “woxic” Ekerit asendas  Niels-Christian “NaToSaphiX” Sillassen ning pärast esimest kaarti pidi lahkuma ka Mousesportsi kapten Finn “karrigan” Andersen, kelle asemel toodi sisse treener Allan “Rejin” Petersen.

Kohtumise kõige pingelisemaks lahinguks kujunes esimene matš kaardil Mirage, kus mindi lisaajale. Lõpuks suutis Mousesports siiski noppida napi võidu skooriga 19:17, kuid pärast esimest kaarti pidi lahkuma kapten karrigan ja see mõjutas oluliselt tiimi sooritust teisel kaardil.

Teine matš kaardil Vertigo täielikult G2 taktikepi all. Mängu jooksul suutis Mousesports noppida vaid ühe punkti ning lahing lõppes prantslaste mäekõrguse 16:1 võiduga.

Kolmandas matšis kaardil Train suutis Mousesports ennast uuesti leida. Hoolimata sellest, et ropzi tiim ei mänginud tavapärases koosseisus oli lahing pingeline ning päädis lõpuks Mousesportsi võiduga 16:14. Siin paistis hästi silma ja Robin Kool, kes suutis kiirelt ja täpselt alistada järjest kolm vastasmängijat. Ropz valiti ka finaalkohtumise parimaks mängijaks.

Mousesportsi ja Robin “ropz” Kooli jaoks on cs_summit 5 kolmas suurvõit viimase kuu aja jooksul. Novembris võideti Aasia meistrivõistlused ja veerand miljonit dollarit ning alles eelmisel nädalal saavutati esikoht ka ESL Pro League Season 10 turniiril, kust toodi koju samuti 250 000 dollarit. Esikoht cs_summit 5 tõi Mousesportsile sisse 61 500 dollarit.

2019. aasta ei ole Mousesportsi jaoks veel läbi ja meeskond loodab noppida veel ühe suure võidu. 18. detsembril algab Moksvas turniir EPICENTER 2019, kus esikoha väärtuseks on taaskord veerand miljonit dollarit.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.