E-sport

Professionaalsed “Fortnite’i” tippmängijad lõid enda e-spordi organisatsiooni

Professionaalsed "Fortnite'i" mängijad soovivad mängu tuleviku osas suuremal määral kaasa rääkida.Foto: Epic Games

16 “Fortnite’i” tippmängijat Euroopast ja Põhja-Ameerikas on loonud uue organisatsiooni nimega Fortnite Professional Players Association (FNPPA), mille eesmärk on avatud suhtlus mängu arendaja Epic Gamesiga “Fortnite’i” tuleviku osas.

FNPPA Twitteri kontole ilmunud postituses selgitatakse, et uus organisatsioon soovib “Fortnite’i” arendajatega asutda produktiivsesse dialoogi, et kaasa rääkida “Fortnite’i” kui e-spordi arengusuundade osas.

Hetkel veel ei ole FNPPA näol tegemist ametliku e-spordi organisatsiooniga, vaid mitteametliku mängijate grupeeringuga, kes soovib “Fortnite’i” tuleviku osas kaasa rääkida.

Sellest hoolimata võib olla FNPPA tegevusel Epic Gamesi otsustele reaalne mõju. Üksikute mängijate hääli sageli tähele ei panda, kuid koos tegutsedes on lihtsam oma sõnumiga suurfirmade juhtideni jõuda.

Kaasa aitab ka see, et FNPPA-ga on liitunud mitmed tuntud ja kõrgetasemelised mängijad, kes tunnevad mängu hästi ja omavad sotsiaalmeedias laia kõlapinda.

Hiljuti kaevati “Fortnite’i” arendaja Epic Games uuesti kohtusse, kuna väidetavalt kaasati mängu loomisesse psühholoogid, kelle ülesanne oli muuta see nii sõltuvust tekitavaks kui võimalik.

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevametest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.