E-sport

Proovi järgi: TEAMS on “CS:GO” mängijate Tinder, mis aitab leida ideaalseid tiimikaaslasi

Team Secret hakkab "CS:GO-s" ilma tegema.Foto: kuvatõmmis

Kolm “CS:GO” fänni on loonud lihtsasti kasutatava tasuta tööriista TEAMS, mis aitab mängijatel leida just neile kõige sobivamaid “CS:GO” meeskonnakaaslaseid.

TEAMS küsib kasutajatelt erinevaid küsimusi, mille põhjal loob süsteem mängija profiili. Nende profiilide põhjal viiakse omavahel kokku sarnaste eelistuste, mängustiilide ja graafikutega mängijaid. See on põhimõtteliselt Tinder “CS:GO” mängijatele.

TEAMS on ühenduses ESEA, FACEIT-i, Steami ja Discordiga, mis teeb erinevate mängijatega kontakti astumise kiireks ja valutuks. Kui soovid mängida inimestega, kes on pärit teatud piirkonnast, räägivad teatud keeli või saavad mängida kindlatel aegadel, siis seda on samuti võimalik peenhäälestada.

TEAMS ühendab sarnaste huvidega “CS:GO” mängijaid.Foto: kuvatõmmis

Tegu on tööriistaga, mis sobib hästi nii proffidele kui ka pühapäevamängijatele. Kasutajatel on võimalik seadistada, millisel tasemel mängijatega nad koos lahingusse minna soovivad. See tähendab, et hobimängijad ei pea muretsema sellepärast, et satuvad samasse mängu surmtõsiste asjatundjatega.

Netimängudes nagu “CS:GO” lahkutakse sageli mängust just seetõttu, et meeskonnakaaslased ja teised serveris viibijad ei ole mängijale meelt mööda. TEAMS aitab seda probleemi seljatada ja leida üles just sellised inimesed, kellega soovid koos mängida.

TEAMS-i kasutamiseks ei ole vajalik midagi alla laadida, kõik toimib läbi veebibrauseri. Proovi ise järgi, kuidas see töötab.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses