E-sport

Robin “ropz” Kooli “CS:GO” tiim võib uue hooaja eel kaptenist ilma jääda

Kas Finn "karrigan" Anderseni päevad Mousesportsis on loetud?Foto: HLTV

Eesti parima “CS:GO” mängija Robin “ropz” Kooli meeskonda Mousesports võib peagi algava 2021. aasta hooaja eel ees oodata suur muutus. Kuuldavasti plaanib taanlsest tiimi kapten Finn “karrigan” Andersen lähiajal meeskonnast lahkuda.

Kui teised Mousesportsi mängijad on sõlminud meeskonnaga uued lepingud, siis 30-aastane Andersen seda veel teinud ei ole. Väidetavalt kaalub Andersen Mousesportsist liikuda meeskonda FaZe, kus ta on ka varasemalt mänginud.

Mousesportsi äriarendusjuhi Jan Dominicuse sõnul on karriganiga lepingu pikendamisest räägitud, kuid Andersen on palunud erinevate võimaluste vaagimiseks rohkem aega. Dominicus kinnitab ka, et Mousesports otsib juba Andersenile asendajat juhuks, kui taanlane peaks otsustama tiimist lahkuda.

Finn Andersen on Mousesportsi juhtinud kaks aastat ning on selle aja jooksul saavutanud muljetavaldavaid tulemusi. 2019. ja 2020. aasta alguses võitis Mousesports tema juhtimisel mitmeid suurturniire, kuid eelmise aasta esimene pool kujunes meeskonna jaoks ootamatult keeruliseks. 2020. aasta viimased kuud tõid küll uue tõusu, kuid 12 kuu tagusele tasemele ei ole Mousesports veel tagasi jõudnud.

Mousesportsi eestlasest mängija Robin Kool tõusis kõrgele kohale 2020. aasta suurima teenistusega Eesti e-sportlaste edetabelis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.