E-sport

Ropzi tiim alustas Malmö turniiri kaotusega. Kas tänases mängus suudetakse enamat?

Mousesports peab tänase vastase võitmiseks näitama tasemel mängu.Foto: Liquipedia

Eesti e-sportlase Robin “ropz” Kooli kodutiim Mousesports ei suutnud eile toimunud DreamHack Masters Malmö 2019 “CS:GO” turniiri avamängust vastast alistada. Täna üritatakse eilne kaotus tasa teha.

Mousesportsi esimeseks vastaseks Malmös oli kodupubliku ees mängiv Rootsi meeskond NiP. Rootslased mängisid kogu kohtumise vältel hästi ning võitsid kaardil Inferno toimunud matši seisuga 16:9.

Ropzi matšijärgne reiting paigutas ta enda meeskonna paremusjärjestuses teisele kohale. Kool elimineeris mängu jooksul 25 vastast ja sai ise surma 17 korral. Teda edestas vaid Mousesportsi taanlasest kapten Finn “karrigan” Andersen.

Pärast mängu õnnitles ropz Twitteris vastaseid hea mängu puhul, kuid tundub, et kaotusest ta ennast liialt häirida ei lase. Ropz mainib, et võiduka lõpu suunas liigutakse lihtsalt pikema ringiga ning väidab, et Mousesportsi mängijate sihik oleks natukene täpsem olla.

Uue võimaluse saab Mousesports juba täna matšis meeskonna Evil Geniuses vastu. kohtumine algab kohaliku aja järgi kell 13 ja sellele on võimalik kaasa elada HLTV vahendusel.

Mousesportsi jaoks on Evil Geniuses kahtlemata keeruline vastane. Ropzi kodutiim hoiab maailma parimate “CS:GO” meeskondade edetabelis 7. kohta, kuid Evil Geniuses paikneb 3. kohal. Ka e-spordikeskkonna HLTV kasutajad arvavad, et suurema tõenäosusega võidutseb just Evil Geniuses. Mousesportsi jaoks ei ole tegu võimatu mänguga, kuid võidu nimel peab meeskond korralikult vaeva nägema.

Märksõnad: , , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.