E-sport

Super! Robin “ropz” Kooli “CS:GO” tiim lõpetab aasta maailma paremuselt teise meeskonnana

Mousesportsist on saanud maailma üks parimaid "CS:GO" tiime.Foto: HLTV

Lõppeva aasta viimane kuu on olnud eestlasest “CS:GO” ässa Robin “ropz” Kooli meeskonnale Mousesports tormiliselt edukas. Mängitud on nii hästi, et maailma parimate “CS:GO” tiimide nimekirjas on tõustud rekordilisele teisele kohale.

Alates novembri lõpust on Mousesports olnud pea katkematul võitude lainel. Kõigepealt võideti Aasia meistritiitel ja veerand miljonit dollarit. Pärast seda saavutati esimene koht ka turniiril ESL Pro League Season 10, kus saadi auhinnaks samuti veerand miljonit.

Loetud päevad hiljem lõpetati esimesel kohal ka cs_summit 5, kust mindi koju 60 000 dollariga. Aasta viimasel suurturniiril EPICENTER 2019 maanduti lõpuks küll teisele kohale, kuid teekonnal finaali alistati mitmeid tugevaid vastaseid ja see aitas Mousesportsi reitingu kasvule oluliselt kaasa.

Maailma parimate meeskondade nimistus teisele kohale jõudmisega on Mousesports 2019. aasta peamise eesmärgi purustanud. Robin Kool mainis, et aasta loodeti lõpetada vähemalt esiviisikus, kuid teist kohta ei kujutanud tõenäoliselt ette ka Mousesportsi mängijad.

Kool on ka maininud, et järgmisel aastal loodetakse tõusta maailma parimaks “CS:GO” meeskonnaks. Selleks on vaja troonilt tõugata hetkel esikohta hoidev Taani tippmeeskond Astralis.

Robin “ropz” Kool hoiab kõrget kohta ka 2019. aasta kõige enam teeninud Eesti e-sportlaste esikümnes.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.