E-sport

Täna õhtul saab kaasa elada kahe Eesti “CS:GO” profi mängudele

Kevin "HS" Tarn ja Kristjan "fejtZ" Allsaar.Fotod: HLTV

Tänase õhtu võivad e-spordisõbrad plaanidest lagedaks teha, sest lahingusse läheb nii Kevin “HS” Tarni meeskond Nordavind kui ka Kristjan “fejtZ” Allsaare tiim SMASH.

Kuigi mängitakse erinevatel turniiridel, siis kummalisel kombel on mõlema eestlase meeskonna vastaseks täpselt sama tiim – Singularity. Nordavindi kohtumine Singularityga algab kell 19 turniiri ESEA MDL Season 33 raames. SMASH mängib sama tiimi vastu kell 21, kui kohtutakse ESL Rio 2020 Euroopa regiooni kvalifikatsioonimängus.

Nii Tarn kui Allsaar on enda tiimides üsna uued tulijad. Kevin Tarn on 23-aastane Eesti “CS:GO” mängija, kes on uut meeskonda otsinud alates eelmise aasta oktoobri algusest, mil Team GamerLegion ta esiviisikust pingile tõstis. Nordavindiga liitus ta alles jaanuarikuus.

Allsaar on 22-aastane e-sportlane, kes on professionaalsel tasemel “CS:GO-d” mänginud alates 2013. aastast. Tema arvati SMASHi hingekirja eelmise aasta detsembris.

Vähemalt hetkel tundub, et Eesti “CS:GO” fännidele peaks tänane õhtu lõppema positiivselt, kuna e-spordiportaali HLTV kasutajad eelistavad mõlemas kohtumises võitu just eestlaste tiimidele.

Nordavindi ja Singularity kell 19 algava kohtumise striimimiseks on võimalik linke leida siit, SMASHi ja Singularity kaks tundi hiljem algava lahingu striimimiseks leiab linke siit.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.