E-sport

Ülivõimsalt alanud võistluspäev lõppes Mousesportsi ja ropzi jaoks krahhiga

Sel korral suurturniirile ei sõideta.Foto: Esports Kingdom

Rubriiki toetab

Coolbet Spordiennustus
Spordiboonus kuni 150 €
Lisainfo

Kuigi Eesti mängija Robin “ropz” Kooli kodutiim Mousesports alustas “CS:GO” suurturniiri EPICENTER 2019 kvalifikatsioonimänge võidukalt, siis otsustavas mängus ei suudetud ennast kehtestada ja finaalvõistlusele ei pääsetud.

Eilne kvalifikatsioonivoor algas Mousesportsi jaoks edukalt. Turniiri esimeses mängus võideti suurejooneliselt skooriga 2:0 meeskond CR4ZY ning kohtumise jooksul sai Mousesports hakkama väga haruldase saavutusega.

Sama edukalt kulges ropzi meeskonna jaoks ka päeva teine kohtumine. Seekord saadi vastaseks meeskond SMASH, kuid Mousesports alistas ka selle tiimi enesekindlalt seisuga 2:0.

Päeva kolmandas mängus sai Mousesports vastaseks Taani tiimi Heroic ja kuigi kohtumine oli tasavägine, pidi ropzi meeskond lõpuks alla vanduma. Esimese matši kaardil Vertigo kaotas Mousesports seisuga 13:16 ning teine matš kaardil Mirage oli veel tasavägisem, päädides skooriga 14:16.

See tähendab, et Mousesportsi ja ropzi jaoks on lootused EPICENTER 2019 pääseda kustunud ning 250 000 dollari suurust auhinnaraha jahtima ei minda.

Hiljuti tõusis maailma parimate “CS:GO” tiimide edetabelis esikohale uus tegija ning paari koha võrra muutus ka Mousesportsi positsioon.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.