E-sport

Valus! Ropz haigestus koroonasse ja jääb “CS:GO” miljoniturniiri esimestest mängupäevadest eemale

Ropz oma uues võistlussärgis.

Eesti parim “CS:GO” mängija Robin “ropz” Kool teatas eile öösel Instagrami vahendusel, et tema COVID-19 test näitas positiivset tulemust ja seega ei saa ta 15. veebruaril algavaval IEM Katowice turniiril oma meeskonna FaZe eest osaleda.

Ropzi sõnul jõudis ta esmaspäeval meeskonna treeninglaagrisse ning mõnda aega pärast seda avaldusid tal koroonaviiruse sümptomid. Kolmapäeval sai ta posiitivse testitulemuse.

FaZe alustab 15. veebruaril IEM Katowice turniiril mängimist. Kuna tegemist on LAN-formaadis võistlusega, peavad kõik võistlejad turniiril kohapeal olema ja nö kodust mängida ei saa. Hetkel pole teada, kes Ropzi meeskonnas asendab.

Ropzi isolatsioon kestab vähemalt kuni 19. veebruarini. See tähendab, et ta jääb eemale play-in mängudest ning ilmselt ka alagrupimängudest. Seega, et ta üldse mängida saaks, peab FaZe jõudma play-in mängudest alagruppideni ning ka seal paar mängu võitma.

IEM Katowicel osaleb 24 meeskonda ning jagamisele läheb miljon dollarit auhinnaraha. Esikohale kuulub sellest 400 000 dollarit.

Diktor soovib Ropzile tugevat tervist ja kiiret paranemist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.