E-sport

Video: “Farming Simulatori” e-spordiliiga on täpselt nii kummaline nagu sa arvad

"Farming Simulator 19" esimene e-spordi üritus toimub 27-28 juuli Saksamaal.Foto: Dexerto

Mäletate veel seda 250 000 dollari suuruse auhinnafondiga “Farming Simulatori” e-spordiliigat, mis aasta alguses välja kuulutati. See on nüüd kohal ja kõigile soovijatele tasuta saadaval.

“Farming Simulator League Mode’i” alla tirimiseks on esmalt vaja soetada “Farming Simulator 19” mäng. Kui see tehtud, saad mängu arendaja Giants Software kodulehel luua endale konto ja sisse logida.

Peale seda antakse sulle kaheksa võtmekoodi — üks sulle ja ülejäänud seitse sõpradele, kes suhtuvad põllunduslikku e-sporti sinuga samaväärse innuga. Kui sa soovid kätt proovida teiste digitaalsete farmerite vastu, siis saad ennast registreerida ka erinevatele turniiridele.

Uus mängulaad näib iseenesest väga võistlushimuline ja jätab mulje, et tegemist on igipõlise e-spordialaga. Mäng algab nii-öelda keelamisfaasiga, kus meeskonnad saavad välja need põllumasinad, mida vastased kasutada ei tohi.

Kui oled piisavalt väle, võid vastast ootamatult tabada, mille tulemuseks on kiire ja kindel võit. Võistelda saab näiteks kolmestes tiimides, et välja selgitada, kes on kõige parem heinapallide üksteise otsa upitaja.

Mängus on olemas ka erinevad boonused, mida saab omakasupüüdlikult ära kasutada. Matš näeb välja selline, et meeskonnad võistlevad üksteise kõrval asuvatel identsetel põldudel. Tiimidel on näiteks võimalik saboteerida vastasvõistkonna masinaid, mille tulemusena võivad need üle kuumeneda ja seiskuda.

Mängu arendajad ootab elevusega, kuidas virtuaalsetest künnimeestest e-sportlased virtuaalsele põlluharimisele reageerivad. “Farming Simulatori” e-spordi mängulaadi uuendatakse pidevalt 27.-28. juuli toimub Saksamaal ka esimene suurturniir, FarmCon 19.

Muide, turniir toimub põllundustehnikat tootva firma Claas tehases. Pole midagi öelda, see on lihtsalt perfektne

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.