E-sport

Video: kui palju parem on Robin “ropz” Kool keskmisest “CS:GO” mängijast?

Ropzi täpsus ja reaktsioonikiirus tunduvad kohati lausa ebainimlikud.Foto: kuvatõmmis

YouTube’i kanal NadeKing on kokku pannud video, milles võrreldakse kolme erineva kogemustepagasiga “CS:GO” mängija oskusi. Kõige kõrgemat taset esindab Eesti profimängija Robin “ropz” Kool.

Katses võrreldakse ropzi kahe “CS:GO” juutuuberiga. Kõige madalamat taset esindab USA mängija KugoTheMighty ja kõrgematasemelisi mängijaid Saksamaalt pärit juutuuber Trilluxe.

Kolm mängijat pannakse joonele kolmes erinevas katses. Esiteks peavad nad aja peale läbima kaardi, samal ajal sihtmärke maha võttes. Teine test mõõdab reaktsioonikiirust ja täpsust laskmisel ning kolmandaks proovitakse tavalist lahingut vaenlaste vastu.

Katse tulemused peaksid Eesti e-spordifännidele olema meelt mööda. On selge, et Kugo ja Trilluxe mängivad hästi, kuid ropz teeb neile mõlemale silmad ette. Eriti muljetavaldavad on tema täpsus ja reaktsioonikiirus.

Robin “ropz” Kooli saavutuste valguses on tema muljetavaldav mänguoskus igati loogiline. Ta valiti e-spordikeskkonna HLTV poolt eelmise aasta 20 parima “CS:GO” mängija hulka. Hiljuti näitas ta head vormi ka Berliini suurturniiril, kus suutis üksinda alistada kõik maailma parima tiimi mängijad, mistõttu valiti Kool selle matši parimaks e-sportlaseks.

Kui see kõik tundub nagu hiina keel ja “CS:GO” on lihtsalt liiga keeruline, siis oleme kokku pannud kasuliku juhendi, mis mängu üksikasjalikult lahti seletab. See aitab isegi sinu vanaemal aru saada, mida “CS:GO” endast kujutab.

Märksõnad: , , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.