E-sport

Video: need kasulikud “CS:GO” proffide trikid aitavad võidu lihtsamini koju tuua

Sohitegemine läks kolmele treenerile kalliks maksma.Foto: Valve

“CS:GO-st” videoid tegev juutuuber NadeKing on kokku pannud kasuliku video uuematest trikkidest ja nippidest, mida kasutavad maailmatasemel profid, kuid mis ei pruugi olla kõigile tuttavad.

Videos õpetatakse proffide mängude põhjal, kuidas erinevatel kaartidel edukalt mängida ja ümbritsevat keskkonda ära kasutada, et vastastel elu raskemaks teha.

Tegemist ei ole üldiste vihjete ja õpetustega, vaid spetsiifiliste näidetega, kuidas kindlates olukordades kõige edukamalt hakkama saada. Videos nähtud nipid saad seega ise enda järgmises mängus proovile panna ja kontrollida, kas need tõepoolest töötavad.

Osad NadeKingi tutvustatavad trikid on nii elementaarselt lihtsad, et nende peale võib olla keeruline tulla. Näiteks tuuakse välja lihtne, kuid kasulik trikk, kus pelgalt häält tehes saab vastase segadusse ajada ja panna ta arvama, et teda rünnatakse. Seda meetodit on profimängus kasutanud näiteks Aleksi “Aleksib” Virolainen.

NadeKing toob välja veel hulgaliselt kasulikke proffide kasutatavaid trikke, mis annavad sulle järgmises “CS:GO” matšis tugeva eelise:

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.