E-sport

Video: ropz alistas “CS:GO” turniiril lisaajal üksinda kõik vastased ja valiti matši parimaks mängijaks

Selliseid asju "CS:GO-s" iga päev ei näe.Foto: HLTV

Robin “ropz” Kooli kodutiimi Mousesportsi avapäev Budapestis toimuval V4 Future Sports Festivali “CS:GO” turniiril oli üliedukas. Võideti mõlemad mängitud kohtumised, liiguti edasi poolfinaali ning ropz valiti ühe matši parimaks mängijaks.

Päevane kohtumine E-RIVALSi vastu päädis Mousesportsi kindla 2:0 võiduga. Selles mängus oli ropz enda tiimi parim mängija – ta sai surma 27 korda, kuid võttis ise maha tervelt 43 vastast. Siiski, Conor McCool vastastiimist sai matši jooksul jagu 44 vastasest ja talle läks ka kohtumise parima mängija tiitel.

Õhtul toimunud mäng meeskonna Tricked vastu oli juba märksa tasavägisem ja lõpuks mindi ka lisaajale. Selles mängus ei saanud aga ropzi vastu mitte keegi. Ta võttis elimineeris kohtumise jooksul 88 vastasmängijat ning päästis enda tiimi lisaajal hävingust, kui suutis üksinda maha võtta terve vastaste meeskonna. Seetõttu tõusis ta igati teenitult matši parimaks mängijaks.

Kõikidest Budapesti “CS:GO” turniiril osalevatest meeskondadest tegi just Mousesports avapäeval kõige parema soorituse. Ropzi kodutiim oli ainus, kes suutis alagrupimängudes võita mõlemad mängud ja kokku koguda 6 punkti. Mousesports on turniiri selge favoriit ja kui nii edasi mängitakse, siis on esikoht ja 165 500 dollarit kindlasti tiimi käeulatuses.

Mousesportsi järgmise kohtumise toimumise aega ei ole veel välja kuulutatud. Trickedi ja Mousesportsi vahelise matši parimatest hetkedest annab ülevaate allolev video.

Märksõnad: , , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.