E-sport

Videointervjuu ropziga: Ma tahan pikka karjääri ja “CS:GO-s” ajalugu teha

Robin "ropz" Kool andis hiljuti Vodafone'ile intervjuu.Foto: kuvatõmmis

Maailma paremuselt 7. “CS:GO” tiimis mängiv Eesti e-sportlane Robin “ropz” Kool räägib paari päeva eest antud intervjuus enda suurtest ambitsioonidest.

Kuna ropzi intervjueerib Mousesportsi suursponsor Vodafone, siis ilmuvad küsimused ekraanile saksa keeles. Kool vastab küsimustele inglise keeles.

Muuseas mainib Kool, et tema profikarjäär sai alguse väga ootamatult ning e-sportlasena on ta liikunud “nullist sajani” väga kiiresti. Ropz mainib ka, “CS:GO” juures on tema jaoks kõige keerulisem kaotamine, kuna seda on enda jaoks positiivseks pöörata väga keeruline.

Oktoobri alguses ilmuvast ajakirjast “Digi” on võimalik lugeda Robin Kooliga pikemat intervjuud. Muuseas tuleb jutuks tema karjääri tempokas algus ja e-sportlase igapäevaelu. Lisaks jagab ropz nippe neile, kes soovivad sarnaselt temaga suures e-spordis läbi lüüa.

Kui keegi soovib juba praegu teada, kuidas erinevad tavalise “CS:GO” fänni oskused professionaalsest e-sportlasest, siis vaata järgi kui palju parem on Robin “ropz” Kool keskmisest hobimängijast. Hiljuti tõi ropz Diktorile välja ka enda kõige tugevamad ja nõrgemad küljed e-sportlasena.

Märksõnad: , , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.