E-sport

Võidukas Mousesports jahib täna õhtul kohta Malmö “CS:GO” turniiri veerandfinaalis

Ropz on tänavu virtuaalsel lahinguväljal teinud head tööd.Foto: RealSports

Eesti “CS:GO” mängija Robin “ropz” Kooli kodutiim Mousesports alistas Malmös toimuval “CS:GO” turniiril DreamHack Masters 2019 OpTic Gamingu ja läheb täna õhtul püüdma kohta veerandfinaalis.

Maailma parimate “CS:GO” tiimide edetabelis 7. kohal asuv Mousesports paikneb OpTicust pingereas 12 koha võrra kõrgemal, kuid võit ei tulnud kätte kergelt. Esimene matš mängiti kaardil Mirage ja siin jäi Mousesports peale skooriga 16:10.

Teise raundi alguses, mis toimus kaardil Nuke, tundus, et ka see kulgeb Mousesportsi taktikepi all. Ühel hetkel saavutati vastase ees 9 punkti suurune edumaa, kuid siis leidis OtTic enda mängu ja kahandas vahemaa kõigest 2-punktiliseks. Lõpuks suutis Mousesports siiski võita raundi seisuga 16:13 ja kogu kohtumise skooriga 2:0.

Nüüd lahutab Mousesportsi Malmö turniiri veerandfinaalist vaid üks mäng. Täna kell 20:20 mängib ropzi tiim meeskonna Grayhound vastu ning selle kohtumise võitmisega ei peaks Mousesportsil raskusi tekkima. E-spordikeskkonna HLTV kasutajate hinnangul võidab ropzi tiim selle kohtumise 75% tõenäosusega.

Matšile Mousesportsi ja Grayhoundi vahel on võimalik kell 20:20 kaasa elada HLTV vahendusel.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.