E-sport

Võimas! Puppey tiim võitis ülipingelise mängu ja jätkab teekonda 14 miljoni dollari suunas

Clement "Puppey" Ivanov tõi oma meeskonna turniirilt väljalangemise äärelt tagasi.Foto: Dot Esports

Täna hommikul “Dota 2” lahing Eesti e-sportlase Clement “Puppey” Ivanovi juhitud Team Secreti ja Mineski vahel oli vaieldamatult The International 2019 üks kõige pingelisemaid matše. Secret küll võitis, kuid väga-väga napilt.

Ivanovi meeskond oli kohtumise selge favoriit ja esimene raund alguses domineeriski Team Secret selgelt mängu käiku. Mineksi suutis aga kuristiku äärelt eemale rabeleda ja peagi jäi juba Secret tagaajaja rolli. Lõpuks suudeti siiski ennast koguda ja Mineski alistada, kuid lihtne see ei olnud.

Teine ja kolmas matš osutusid sama närvekõditavateks kui esimene. Kord oli eelis ühel tiimil, siis teisel, ja Puppey meeskond võitles end korduvalt välja täiesti lootusetuna näivatest olukordadest. Kui teises raundis jäädi Mineskile alla, siis otsustav kolmas mäng suudeti ülinapilt võita.

Tegu oli tõepoolest erakordselt närvesööva mänguga, milles valitsenud pidevat pinget on raske sõnadesse panna. Allolevasse video võtab kokku mängu parimad hetked, nii et viska pilk peale.

Pärast eilset kaotust oli tänane võit Team Secretile hädavajalik, vastasel juhul oleks meeskond turniirilt välja langenud. Järgmine lahing ootab Puppey tiimi ees homme, kui kell 9 hommikul kohtutakse meeskonnaga Infamous.

The International 2019 on e-spordi ajaloo suurima auhinnafondiga turniir, kus mängitakse enam kui 30 miljoni dollari peale. Võitjatiim viib koju üle 14 miljoni dollari.

Ära jää ilma päeva põnevametest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.